2018 cilek genc odasi takimi modelleri 3
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Genç Odası Dekorasyonu >

2018 Çilek Genç Odası Takımı Modelleri

Genç odası takımları son zamanlarda bir hayli çeşitlilik göstermektedir. Gençlerin oda dizaynları ciddi anlamda çok farlılık gösteriyor. Topluma aykırı renk tonları ve farklı mobilya dekorları tercih ediliyor. Aslında bu durum gençlerin ergenlik döneminde diğer tüm insanlardan farklı bir dekorasyon istemelerinden oluşuyor. Farklılık genç arkadaşlarımız için ön planda bulunuyor. Genellikle son yıllarda genç odası dekorasyonunda siyah renk tonları, mor renk tonları gibi aykırı renkler kullanılmaktadır. Aykırı renkten kastımız elbette toplumun geneline göre kıyas yapılarak ortaya çıkmaktadır.

Çilek Genç Odası Takımları

Çilek firması uzun yıllardır Türkiye’de faaliyet gösteren büyük mobilya firmaları arasında bulunmaktadır. Özellikle gençlere ve çocuklara yönelik ağırlıklı olarak mobilya üretmektedir. 2018 yılı ile birlikte çilek genç odası takımları gençlere yönelik ortaya çıkmaya başlamıştır. Siyah genç odası takımları, mor veya pembe gibi ağır renk tonlarında mobilyalar üretmektedir. Elbette çilek firmasının büyüklüğü ürünlerinin kalitesine de yansımış durumdadır. Ürünlerinde öncelikli olarak kaliteye önem vermektedir.

Çilek genç odası mobilya şekilleri de bir çok firmaya göre farklılık göstermektedir. Gençlere uygun bilgisayar masaları, çalışma masaları, yataklar ve dolapları ile diğer firmalara göre farklılık yaratmaktadır. Sizlerde çilek genç odalarına göz atarak bu farklılığı görebilirsiniz. Aşağıda sizlere bir kaç örnek sunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir