2018 evkur oturma gruplari modelleri ve fiyatlari 4
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Oturma Odası Dekorasyon >

2018 Evkur Oturma Grupları Modelleri ve Fiyatları

Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız, çocuklarımızla oyunlar oynadığımız, bayram ziyaretlerini yaptığımız oturma odaları hayatımızın neredeyse tamamını kaplamaktadır. Bizim için bu kadar önemli bir alan olan oturma alanları misafir odası olsun salon olsun çok dikkatli seçilmelidir. Çünkü her anımızı paylaştığımız bu odalar duygu durumumuzu belirlemede çok yardımcı olur. Bizi rahatlatır, yüceltir ve güzel anılara neden olur.

Evkur kurulduğu günden beridir bizim bu güzel anılarımızın içerisinde yer almak ister ve bunu layıkıyla yapar. Evkur evimizin bir eşyası değil bir parçasıdır. Artık hayatımızın bir parçası olan Evkur oturma grubu modelleri ve uygun fiyatlarıyla adeta göz kamaştırıyor. Gelin birlikte evimizden bir parça olan bu markanın modellerine ve fiyatlarına birlikte bakalım.

  • Kahkahalarla Almina Köşe takımına zıpladığımızda hem yumuşaklığı hem de dayanıklı olması nedeniyle aklımızdan kötü düşünceler geçmez. Ayrıca indirimde olduğu için fiyatı sadece 3519 TL.
  • Annenizle oturup dertleştiğiniz ve bu ana tanıklık eden Burcu köşe takımı çeşitli renklerde ve modellerde bulunabilir. Fiyatı ise 2949 TL.
  • Canım kimseyle oturmak istemiyor, koltuğumu paylaşamam diyen üyeleri için Evkur yine evlerimizde yerini Almina ,Arben, Buğlem gibi koltuklarıyla almaya hazır ve 1.089 TL’den başlayan fiyatlarla karşınızda.
  • Tekli koltuklar her zaman evimizin baş tacı ve Evkur bu tacı takmaya hazırdır. Hem fiyatlarıyla hem de modelleriyle güzellikler saçan Burcu, Buğlem , Derin gibi bu tekli koltuk modelleri 665 TL’den başlıyor.
  • Salonumda televizyonumun karşısında rahat rahat uyumak istiyorum diyenler için Evkur’un Ebruli Volero, Almina, Burcu modelleri hazır ve nazır bir şekilde 2949 TL’den başlayan fiyatlarıyla sizleri bekliyor.
  • Ben evimde sıkıcı tek bir renkten oluşan takımlardan istemiyorum diyen yaratıcılığımı kullanmak istorum, farklı olmam lazım diyen ev sahipleri için Evkur’un tek tek satılan Arben Atlas, Armina, Buğlem, Burcu gibi rengârenk modellerini hayallerinizin uyumuna göre dekore edebilirsiniz. 665 TL fiyatlarla renklerinizi istediğiniz kadar seçebilir ve renkli cıvıl cıvıl bir eviniz olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir