2018 Koridor ve Antre Dekorasyonu Modelleri 2
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Giriş-Koridor Dekorasyon >

2018 Koridor Ve Antre Dekorasyonu Modelleri

Koridorlar ve antreler evinizin diğer bölümlerine nazaran dekorasyon olarak daha az ilgi gören ve arka planda kalan bölümlerdir. Aslında eve ilk adım atıldığında dikkat çeken kısım olan antrelerin dekorasyonu, evin tüm dekorasyonunu gösteren en önemli parçasıdır. Antrelerin ve koridorların dekorasyonu için en önemli parçalardan biri halılardır. Antre halısı nasıl olmalı diye merak ediyorsanız kullanacağınız alana göre tek bir halı kullanmanız daha hoş görünümler yakalamanızı sağlayacaktır. Antre bulunan vestiyerinize uygun renkler ile güzel kontrastlar oluşturabilirsiniz. Eğer vestiyeriniz düz bir renge sahipse desenli bir halı tercih ederek antrenizi renklendirebilirsiniz. Aynı zamanda halınızın şekli de oldukça önemlidir. Farklı modellerden tercih ederek ilginç tarzlar oluşturabilirsiniz. Geometrik şekillerde olan halılar 2018 senesinde oldukça popüler durumdadır.

Koridorlarda kullanılabilecek fazla mobilya seçeneği bulunmamaktadır. Zaten koridoru daraltabileceği ve geçişi zorlaştıracağı için mobilya kullanımı tercih edilmemektedir. Bu sebeple şık ve modern halılar ile koridorlarınıza hoş dekorasyonlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda koridor duvarlarında kullanabileceğiniz şık tablo ve aksesuarlarla dekorasyonunuzu daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Özellikle uzun koridor dekorasyonu yaparken birbiriyle uyumlu tablo ve aksesuarlar kullanmak koridorunuzu sıkıcı halinden kurtaracaktır. Koridor duvar aksesuarları seçiminizi tarzınıza göre yapmanız zevkiniz hakkında ipuçları verecektir.

Antre Ve Koridorlarınıza Hak Ettiği Değeri Verin

Doğal ışık alan antreleri dekore etmek karanlık antrelerin dekorasyonuna kıyasla daha kolaydır. Çünkü renk seçimi konusunda pek fazla sınır bulunmaz.  Doğal ışık almayan antrelerde mobilya ve halılarda ki renk seçimlerinde daha dikkatli olunmalıdır. Açık renklerin tercih edilmesi dar ve ışık almayan antreleri ferahlatacaktır. Etnik desenlere sahip beyaz üzerine siyah şekilde dizayn edilmiş halılar 2018 senesinde oldukça popüler ve ortama inanılmaz hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Modern görünümün yanı sıra antre halı dekorasyonu gözdesi olan bu ürünleri internet üzerinden bulabilirsiniz.

Antrenizin dekorasyonunuzu tamamlayacak bir diğer önemli detay ise antre duvar kâğıdı modelleri seçenekleridir. Antrenizde kullanacağınız duvar kağıtları sayesinde antrenizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Düz renkte tercih edeceğiniz bir halı ile, hoş desenlere sahip bir duvar kağıdını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir