2018 Misafir Odası Koltuk Takımı 4
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Oturma Odası Dekorasyon >

2018 Misafir Odası Koltuk Takımı

Misafir odaları belkide dekorasyonda en zorlu alanlar içinde bulunmaktadır. Misafirleri ağırladığınız için onların hoşuna gideceği ve aynı zamanda rahat bir ortam dekore etmeniz gerekiyor. Misafirler geldiğinde kendi evlerindeymiş gibi hissedecek samimi bir ortamı onlara sağlamalısınız. Elbette samimi ortamı ayarlarken aynı zamanda rahatlığı ve şıklığı da göz ardı etmeyiniz.

Samimi ve Şık Misafir Odası Koltuk Takımları

Misafir odalarında renk tonları çok önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Renkler insana huzur verdiğinden dolayı doğallığı en iyi renkler ile sağlayabilirsiniz. Göz yorucu renklerden uzak durarak insana huzur veren tok ve açık renkleri tercih etmeye yönelin. Mavi, Turkuaz, Yeşil veya Kahverengi gibi tonlar size ferahlığı ve dinginliği sağlayacaktır.

Renklerin yanı sıra en önemli unsur insanlar için rahat bir koltuk olmasıdır. Rahat ve insanın vücuduna yapışmayan mobilyalar tercih etmeye çalışın. Özellikle oturma kısmının uzun olması rahatlık açısından büyük önem taşımaktadır. Her ne kadar geniş mobilyalar evinizi daraltacak olsa bile rahatlık açısından önem taşır. Aşağıda bu tarz örnekler sunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir