2018 Modern Vestiyer Modelleri 7
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Giriş-Koridor Dekorasyon >

2018 Modern Vestiyer Modelleri

Eve dışarıdan ilk giriş yapıldığında genellikle göreceğiniz ilk bölüm vestiyer bölümüdür. Bu nedenle aslında ilk dikkati çeken parça bu parçanın şık ve modern görünümlü olması evinizin havasını arttıracaktır. Vestiyer modelleri 2018 senesinde oldukça şık, farklı ve kullanışlı olarak karşınıza çıkacaktır. Evin giriş kısmının küçük veya büyük olmasına göre alanı daraltmadan kullanışlı vestiyer seçimi yapmanız oldukça önemlidir. Evinizin dar bir giriş bölümü varsa sürgülü vestiyer modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda vestiyerlerin üzerinde bulunan aynalar ortamı daha geni gösterirken, açık renkler tercih etmenizde ferahlık verecektir.

Antrelerde kullanılmak üzere sunulan akıllı ve esnek çözümler, özel raf ve depolama sistemleri sayesinde vestiyer hem çok şık hem de çok kullanışlı hale gelmiştir. Özel tasarım vestiyer modelleri, odlukça çeşitli ve farklı opsiyonlarla satışa sunulmaktadır. Tabi vestiyerin dış görünümü ve renginin öneminin yanı sıra iç dizaynının kullanışlı olması da oldukça önemlidir. Yeni yapılan evlerde genellikle yatak odalarında, kıyafet bölümünde bulunan ve vestiyer olarak da kullanılabilen bölümler olsa da evinizin giriş kısmında dekoratif amaçlı kullanılabilir. Evinizde böyle bir imkân yoksa vestiyerin iç kısmının kullanışlı olması ve eşyalarınızı toplayabiliyor olması daha büyük önem taşımaktadır.

Evin Görücüye Çıkan İlk Mobilyası Vestiyerler

Vestiyeri kullanacağınız alanın ölçüleri ve kullanılacağı yerin büyüklüğüne göre daha pratik çözümler elde edebilmek adına değişik vestiyer modelleri sizin zevkinize göre de firmalar tarafından yapılabilmektedir. Kendi isteğinize göre şekillendirerek, istediğiniz modeli tasarlayabilir ve yaptırabilirsiniz. Böylece hem daha kullanışlı hem de lüks vestiyer modelleri oluşturabilirsiniz.

Her sezon yenilenen birbirinden şık vestiyer modelleri oldukça ilgi çekici ve uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Modern vestiyer modelleri 2017 ve 2018 senesinde daha portatif ve kullanışlı olarak dikkatleri çekiyor. Vestiyer seçerken dikkat etmeniz gerekenler şu şekilde sıralanabilir;

  • Evinizin dekorasyon tarzı hakkında ilk izlenimi veren vestiyerinizdir. Bu nedenle tarzınızı yansıtacak ve evinizin genel dekorasyonuna uygun bir model seçin.
  • Hem hazır satın alacağınız hem de kendiniz tasarlayacağınız modeller için internetten mutlaka araştırma yapıp öyle karar verin.
  • Dış görünümüne gösterdiğiniz özeni iç dizaynına da gösterin. Böylece daha kullanışlı bir ürün satın almış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir