2018 Salon Ayna Modelleri 6
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Salon Dekorasyon >

2018 Salon Ayna Modelleri

Salon dekorasyonunda olmazsa olmaz dekoratif ürünleri arasında elbette ayna modelleri bulunmaktadır. Her geçen gün bir çok çeşit ayna modeli üretilmektedir. Mobilyalara sabit üzerinde aynalar olan dekoratif mobilyalar bulabilirsiniz. Fakat biz bu tarz aynaları kesinlikle önermiyoruz. Çok aşırı büyük ve düz bir şekilde mobilyalara sabitlenmiş aynalar kesinlikle dekoratif anlamda çok itici durmaktadır. Bizim sizlere önerimiz kesinlikle duvarlara takabileceğiniz ayna türleri olacaktır. Ayna saatler, kalpler şeklinde aynalar veya yıldızlar şeklinde aynalar kesinlikle dekoratif anlamda salona çok ciddi şıklık katacaktır.

Büyük aynalar kesinlikle yatak odası ve banyo dışında tercih edilmemelidir. Bunun sebebi ise yatak odalarında veya varsa giyinme odalarında boydan aynalar koyabilirsiniz. Giyinirken kendinize çeki düzen vermeniz amacıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yar boydan aynaları banyolarda kullanarak ihtiyaca yönelik bir işlem yapmış olursunuz. Fakat salonda eski tip dekoratif mobilyalarda büyük aynalar kullanılmaktadır. Bu tip aynalar gelen misafirleri kesinlikle rahatsız eder. Film izlerken odanın içerisinde çok büyük olmasından ötürü yansımalar oluşturarak sizi bir çok noktada rahatsız ederler.

2018 Duvar Salon Ayna Modelleri

Salon ayna tercihlerinizi kesinlikle süs amaçlı kullanmaya özen gösteriniz. Son yıllarda çiçekler şeklinde, yıldızlar, kare veya oval şeklinde çeşit çeşit ayna modelleri bulunmaktadır. Hem dekoratif amacı ile bu aynaları kullanabilir hemde işlevsel olarak yüzünüzü görmek içinde kullanabilirsiniz. Aşağıda sizlere bu tarz dekoratif salon ayna modelleri sunacağız.

Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Selcan dedi ki:

    Ağaç dalları şeklinde olan aynadan nereden temin edeceğimizi ve fiyatını nasıl öğrenebiliriz?

    • admin dedi ki:

      Selcan hanım sitemizdeki tüm ürünler sizlere dekorasyon fikirleri vermek amacıyla sunulmaktadır. Ürünlerin satışı bizim tarafımızdan gerçekleşmemektedir. İnternet üzerinden araştırarak Ayna dekoratif ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir