ahsap ev dekorasyonu fikirleri ve aksesuarlari 5
DekorOne.com > Dekorasyon Fikirleri >

Ahşap Ev Dekorasyonu Fikirleri ve Aksesuarları

Doğal ürünler ile yapılan ev dekorasyonu fikirleri her zaman bizim için en önceliklidir. Şehirlerde yaşayan bir çok insanın doğa ile iç içe yaşama gibi bir hayali bulunmaktadır. Bu noktada evlerini doğal ürünlerle veya doğal görünümlü yapay ürünlerle dekore etmesi son derece alışıldık bir durumdur. Dekorasyonda doğal olarak ilk akla gelen dekorasyon fikirlerinin başında şüphesiz ahşaplar ile yapılan ev dekorasyonları gelmektedir. Ahşap duvar kaplama, Ahşap masalar, Ahşap mobilyalar veya Ahşap yer kaplamaları gibi bir çok alternatifimiz bulunmaktadır. Bu konumuzda sizlere bu maddelerden oluşan fikirler verecek ve görsel olarak sizlere sunacağız.

Ahşap Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Ahşap ev dekorasyonu fikirleri ve aksesuarları denince şüphesiz herkesin ilk aklına gelen ahşap duvar kaplamalardır. Teknolojinin bu denli gelişmesiyle yapay ama ahşap görünümlü duvar kaplamaları son zamanlarda bir hayli moda olmuş durumdadır. Elbette bir odanızı komple ahşap duvar kaplamaları ile dekore etme imkanınız bulunmaktadır. Ahşap duvar dekorasyonları ortamı inanılmaz karanlık gösterecektir. Bu yüzden sizlere TV arkasına, Cam kenarlarına veya Şömine kenarlarına ahşap duvar kaplamaları yapmanızı öneriyoruz. Aşağıda bu konuda detaylı fikirler sunacağız sizlere.

Ahşap Mobilya Dekorasyonu Fikirleri

Ahşap ev dekorasyonu denince akla ikinci olarak elbette mobilyalar gelmektedir. Yemek masaları veya çalışma masalarınızı gerçek ahşap ile yaptırabilir çok güzel dekorasyon görüntü elde edebilirsiniz. Elbette sadece ahşap görünümlü masalar ortamda sırıtacaktır. Ahşap masaları sandalyeler, ağaçlar ve ahşap çerçeveler gibi süslerle destekleyerek güzel bir ortam oluşturabilirsiniz.

Ahşap Ev Dekorasyonu Aksesuarları

Yukarıda biraz olsun ahşap ev dekorasyonu aksesuarları hakkında sizlere bilgi vermiştik fakat burada daha detaylı anlatacağız. Ahşap aksesuarlar aslında evde bulunan ana ahşap dekorasyonları desteklemek amacıyla kullanılır. Evin hiç bir tarafında ahşap yani doğal ürünler bulunmuyorsa sadece duvara koyduğunuz 2 fotoğraf çerçevesini ahşap yaparsanız ortamda kesinlikle kötü duracaktır. Bu yüzden ahşap aksesuarları ahşap masa, ahşap duvar kaplamaları gibi ana unsurların yanına destekçi olarak kullanmalısınız. Ahşap aksesuar olarak ahşap fotoğraf çerçeveleri, ahşap duvar saati, ahşap kaplamalı saksılar veya ahşap duvar süsleri gibi alternatifleri kullanabilirsiniz. Aşağıda bu konuda sizlere bir kaç fikir sunması için fotoğraflar paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir