Üçgen Dekoratif Ahşap Kitaplık Raf Modeli
DekorOne.com > Dekorasyon Fikirleri >

Ahşap Kitaplık Raf Modelleri

Zaman içinde kitap okuma düzeyimiz arttı. Haliyle kitap kurtlarının da bu konudaki en büyük ihtiyacı bir kitaplık oldu.

Kitaplık seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken en büyük şey, kitap sayınıza ve satın alacağınız tahmini kitap sayısına göre en uygun büyüklükte kitaplık almanız olacaktır. Bu anlamda sizlere birkaç önerimiz olacak.

Eğer az sayıda kitabınız varsa ve sadece düzenli olmasını istiyorsanız küçük kitaplık raf modellerini ve duvar monteli raf modellerini inceleyebilirsiniz.

Ne çok fazla ne de çok az kitabınız varsa size önereceğimiz şey ise tek sütunlu bir kitaplık olacaktır. Bu sayede hem düzenli bir kitaplık sahibi olacaksınız hem de evinizin dekorasyonunu güzelleştirmiş olacaksınız.

Eğer çok fazla sayıda kitabınız varsa size önerimiz, uygun alan olduğu takdirde kitap odası yapmanız olacak. Birçok kitaplıktan oluşan bu odaya ekleyeceğiniz birkaç koltuk ve masa ile de  dekorasyonunuzu güçlendirebilirsiniz.

2019 yılının kitaplık modelleri hususunda merak edilen bir diğer şey ise kitaplıklara en uygun ve en ucuza sahip olma yollarıdır. Raf kitaplık modelleri ve fiyatları hakkındaki kesin bilgileri gittigidiyor, tekzen, koçtaş ve ikea gibi büyük mağazalardan sahip olabilirsiniz. Ayni şekilde Ankara, İstanbul, İzmir gibi birçok şehirden hatta Türkiye’nin her yerinden online alışveriş yapabilirsiniz.

Yılın 2019 olmasıyla birlikte birçok eşyada olduğu gibi kitaplık modellerinde de dekoratif , tasarım raf kitaplık modelleri arttı. Artık kitaplık modellerinden secim yaparken sadece ihtiyaç doğrultusunda secim yapmanıza gerek kalmayacak ve kitaplığın bulunduğu odaya uygun renkte ve modernlikte kitaplık seçebileceksiniz.

Aşağıdaki kitaplık modellerini ve bulunduğu oda ile uyumuna da bakarak kitaplık dekorasyonu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir