Akrilik Mutfak Dolabi Modelleri 8
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Mutfak Dekorasyon >

Akrilik Mutfak Dolabı Modelleri

Birçok hanımın evde en çok vakit geçirdiği yer olan mutfakların dekoru oldukça önemli. Mutfak dolabı seçimi ise oturma odası dekorasyonu yapmak kadar eğlenceli olmasa da bir mutfağı dekore ederken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurdur. Bu yüzden mutfak dolapları söz konusu olduğunda seçim yapmanız adına birçok çeşit bulunuyor.

Mutfak dolapları seçilirken fiyatından çok kalitesine dikkat etmek gereklidir. Bu durumda ise akrilik mutfak dolapları; “şık mutfak dolapları”, “kaliteli mutfak dolapları” denince akla ilk gelen dolaplar oluyor. Fiyat bakımından ucuz olsun diyerek alınan birçok mutfak dolabının ömrü birkaç yıldan fazla olmazken kullanım ömrü çok uzun olan akrilik mutfak dolapları son zamanlarda oldukça revaçta. Aynı zamanda akrilik dolaplar her geçen gün de yeni çıkan tasarımları ile oldukça modern bir görüntü sağlıyor. Sizler için maddeler halinde akrilik mutfak dolabı modellerini sıraladık. Böylelikle mutfak dolabı seçimini neye göre yapacağınıza, kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza göre karar vermenize yardımcı olacağız.

Desenli Akrilik Mutfak Dolapları

Sadeliği çok sevmeyen ve çağa ayak uydurup gösterişli gözüken desenli akrilik mutfak dolapları zamanla daha çok çeşitle piyasaya sunuluyor. Arka planı beyaz olan dolaplar ise desenli mutfak dolaplarında modernliği ile en öne çıkan modellerden oluyor.

Parlak Akrilik Mutfak Dolapları

Daha cesur ve kendini gösteren mutfak dolaplarını tercih ediyorsanız bu dolaplar tam da size göre. Çeşit çeşit, renk renk bu dolaplar en çok mor renginin gösterişliliği ile buluşuyor. Mor ve beyaz uyumu ile yapılan parlak akrilik mutfak dolapları ise büyük ve modern evlerin vazgeçilmezleri arasına çoktan girdi bile.

Küçük Mutfaklar İçin Akrilik Dolaplar

Çoğumuzun başı dar mutfaklar ile dertte. Mutfağın küçüklüğünün yanı sıra mutfağa girince içimizi bunaltı basıyor. Ama üzülmeyin! Akrilik dolapların açık ve pastel tonlardaki renkleri tam da küçük mutfaklara göre. Açık renklerdeki akrilik mutfak dolapları, mutfağınızı olduğundan daha geniş ve ferah gösterecek. Açık renklerin verdiği modern görünüş ise sizler için fazladan bir artı olacak. Aynı zamanda yerden tasarruf etmek için sürgülü mutfak dolapları tercih edebilirsiniz. Böylelikle dolap kapakları dışarı doğru açılmak yerine kayarak yer kaplamayacak.

Basit Ama Şık Akrilik Mutfak Dolapları

Beyaz, siyah ve gri renklerinin birbiri ile olan uyumu hepimizin kabul ettiği bir gerçektir. Bu uyumu mutfaklarınıza taşıyarak şık ve modern mutfaklar tasarlamanız tamamen sizlerin elinde. Bu renklerdeki akrilik mutfak dolapları modernliğinin yanı sıra ömürlük kullanımı ile de sizleri oldukça sevindirecek.

Aynalı Akrilik Mutfak Dolapları

Akrilik mutfak dolaplarının kapaklarına yerleştirilen aynalar küçük bir oyun ile mutfağınızı hem daha büyük gösterecek hem de modernleştirecek. Mavi, yeşil, kırmızı ve kahverengi gibi hemen hemen her renkle uyumlu olacak aynalar mutfağınıza ekstra şıklık katacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir