Balkon Sarı Masa ve Sandalye Takımı
DekorOne.com > Dekorasyon Fikirleri >

Balkon Masa ve Sandalye Modelleri 2019

Genellikle yaz akşamları ve bazen de kışları, boş zamanlarımızı geçirdiğimiz balkonlar için masa ve sandalye seçimi oldukça zordur. Bu seçimi balkon büyüklüğüne, ailemizdeki birey sayısına ve evimizin genel tasarımına dikkat etmeliyiz.

Küçük  Balkonlar İçin Balkon Masa ve Sandalye Çeşitleri

Eğer küçük  bir balkona sahipseniz üzülmeyin, küçük  kopyalar çekebileceğiniz  fotoğraflar paylaştık ve dekoratif önerilerde bulunduk. Bu dekorasyon fikirleri;

Lütfen  küçük  balkonlara  büyük masalar alarak balkonu olduğundan  daha da küçük  gözükmesine neden olmayın. Büyük  mobilya kullanımı her zaman doğru değildir.

Aynı şekilde büyük sandalyelere  de ihtiyacınız yok. Küçük ve şirin sandalyeler size fazlasıyla yetecek ve balkona minimalist bir hava katacak.

Balkon masası ve sandalyelerinin büyüklüğünü doğru ayarladıktan sonra bir diğer dikkat etmeniz gereken şey ortamda dekorasyon yönünden uyumu sağlamanız olacaktır. Örneğin masa ve sandalyeler takım halinde alınmamış ise ve sandalyeler klasik bir havaya hâkimden masa daha sportif ise, bu size asla güzel  bir dekorasyon oluşturmaz. Aynı şekilde renk uyumuna da dikkat etmelisiniz. Hem renk açısından hem de hakim olduğu hava açısından  uyumlu olursa güzel bir dekorasyon yapmışsınız demektir.

Balkon masa ve sandalyelerinin satın alırken Koçtaş Tekfen Bauhaus gibi büyük mağazaları kullanabileceğiniz gibi A-101 ve Carrefour gibi süpermarketlerin indirim günlerinden de faydalanabilirsiniz.

Büyük  Balkonlar İçin Masa Ve Sandalye Çeşitleri

Küçük balkonlar için önerdiğimiz  büyüklük küçüklük  uyumu burada da geçerlidir.

Eğer büyük balkonlara ortam ferah olsun diye, az sayıda ve küçük mobilyalar yerleştirirseniz boş bir görüntü oluşturmuş olursunuz.

Büyük balkonlara büyük eşyalar alırken de fazla aşırıya kaçmayın!  Bu işlem ortamı boğacaktır.

Sizlere verdiğimiz bu önerilerin kafanızda  canlanması adına lütfen aşağıdaki balkon dekorasyonu önerilerimizi inceleyin. Böylece masa ve sandalye seçimi dışında eşyaların birbiri ile uyumuna ve renk uyumuna da hakim olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir