2018 banyo fayans modelleri ve fiyatlari 4
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Banyo Dekorasyon >

Banyo Fayans Modelleri ve Fiyatları 2018

Evlerin en çok kullanılan alanlarından biri olan banyoların temiz ve şık görünmesi birçok insan için oldukça önemlidir. Banyoların önemli bir bölümü kaplayan fayanslar ise banyolara bir kimlik kazandırarak daha güzel görünmesini sağlamasının yanı sıra kullanım kolaylıkları sebebiyle de tercih edilmektedir. Yazımızda inceleyeceğimiz 2018 banyo fayans modelleri geçmişe dönüş sağlayan Retro modeller ve modern dokunuşları bir arada sunmaktadır.

Banyo Fayansları Nasıl Seçilmelidir?

Banyolar ve mutfaklar gibi ıslak zeminlerde tercih edilen fayanslar bazen evin diğer bölümlerinde de hem renkli bir görüntü hem de kullanım kolaylığı sağladığı için kullanılmaktadır. Banyolar için seçilen fayanslar evin diğer bölümlerinde olduğu gibi sahibinin karakterini yansıtmalı ve kişiselleştirilmiş ürünler olmalıdır. Örneğin fayansta oluşan su lekelerinden rahatsız olacak kadar titiz bir insansanız dokusu lekeleri belli etmeyecek matlıkta ve orta koyu renklerde fayanslar seçmeniz sizin için kullanışlı olacaktır. Yeni moda fayans modellerini inceleyerek sizin için en uygun olan fayans modeline karar verebilirsiniz.

Banyoların fiziki durumu da fayans seçiminde dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Örneğin küçük banyolar için koyu renk fayansların kullanılması banyoyu daha da karanlık bir ortam haline getirecekken açık renklerin kullanılması ferah bir görüntü sağlayarak banyonuzu olduğundan büyük gösterecektir. Bu yüzden banyo için fayans seçimi yaparken sadece göze hoş gelen ürünler değil aynı zamanda kullanışlı olabilecek ürünler de değerlendirilmelidir. Banyo fayanslarının uzun yıllar değiştirilmeyeceği de düşünüldüğünde kaliteli ve kullanışlı ürünler kullanmak sizleri uzun süreli bir pişmanlıktan koruyacaktır.

Banyo Fayans Fiyatları

Çanakkale Seramik, Vitra Seramik, Graniser, Tamsa Seramik, Yurtbay Seramik, Kale Seramik ve daha birçok ünlü seramik firması; kalitesine göre değişen banyo fayans fiyatları ve geniş ürün yelpazesiyle ülkemizde hizmet vermektedir. Markaların banyolar için satışa sunduğu fayanslar 1. Kalite, 2. Kalite ve kusurlu olmak üzere üç çeşittir. Aynı modeli üç farklı kalitede bulabileceğiniz banyo fayanslarını kullanım sıklığı ve ihtiyacınızı göz önüne alarak değerlendirebilirsiniz. 2018 yılında metrekaresi 30 TL ile 46 TL arasında değişen fayans fiyatları hakkında detaylı bilgiyi üretici firmaların internet sitelerinden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir