2018 Bernardo Yemek Takimi Modelleri 6
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Yemek Odası Dekorasyon >

Bernardo Yemek Takımı Modelleri 2018

Sofra tasarım uzmanı Bernardo, 2018 yılına şık tasarımları ile hızlı bir giriş yaptı. Bernardo yemek takımı kampanyaları tüm yemek takımlarını kapsayarak müşterileri ile buluştu. Şıklığın tüm evleri kaplaması için %70’e varan indirimlerle Bernardo yemek takımları fiyatları oldukça uygun hale geldi. Dilerseniz Bernardo mağazalarından, dilerseniz Bernardo web sitesinden beğendiğiniz yemek takımlarını sipariş verebilir, evinize yemeğe gelen misafirlerinizi büyüleyebilirsiniz.

Bernardo yemek takımı modelleri 2018 yılı içerisinde tek renk ve beyaz üzerine şık desenli modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Sadeliğin şıklığını tercih edenler Bernardo günlük yemek takımı modelleri olan Neria, Shine ve Silver Pasiley yemek takımlarını tercih ederek mutfaklarını lüks restoranlara dönüştürüyor. Kişisel kullanım için uygun olsa da gelen misafirleri ağırlamak için de çekinmeden kullanılabilecek şıklıkta ve kalitede üretilen bu takımları edinerek yüksek ücretler ödemeden çok amaçlı ürün satın alabilirsiniz.

Bernardo İle Çeyizinizi Tamamlayın

Evlilik hazırlığında bulunan bayanlar için Bernardo çeyiz seti 2018 yılında pek çok parçayı içerisinde barındırıyor. Yemek takımı, granit tencere ve tava takımları, çatal – bıçak takımları ve çay takımları ile oluşturulan çeyiz setleri uygun indirimlerle evlilik hazırlığında bulunan bayanların ilgi odağı oluyor. Dilerseniz set olarak standart seçilen ürünleri tercih edebilir, dilerseniz ayrı ayı seçeceğiniz tüm parçalarla kendi setinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. %70 Bernardo indirimini kaçırmadan tüm çeyizinizi Bernardo kalitesi ile düzebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Bernardo Yemek Takımları

Yemek takımları genellikle iki çeşit olarak alınmaktadır. İlk alınan grup genelde çeyizlik olarak alınmakta olup, evlere yemeğe gelen misafirlere yemek servislerinde kullanılmak üzere satın alınacak yemek takımıdır. Bernardo Proud yemek takımı, çeyiz hazırlığında olan bayanların yoğun ilgisi ile karşılaşarak çeyizlerinin en gözde parçası haline gelmiştir. Eski yemek takımlarını değiştirmek isteyen çiftlerin de gözdesi olan Proud yemek takımı 12 kişilik olup, 57 parçadan oluşan bu yemek takımı Bernardo şıklığını ve zarafetini en güzel şekilde yansıtmaktadır. Bu takımın yanına günlük yemek takımları arasından normal kullanım için bir takım daha almak yeterli gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir