cafe dekoratif lamba modelleri 8
DekorOne.com > Cafe Dekorasyon >

Cafe Dekoratif Lamba Modelleri

Cafe dekorasyonu yaparken kesinlikle en çok dikkat etmeniz gereken şey masaların ve oturma yerlerinin yerleşimi çok önemlidir. Cafe içerisinde oturulacak yerler birbirine çok yakın olmamalı yan masadaki insanların sizi rahatsız etmemesi için bu kesinlikle şarttır. Elbette masaların arasında çok büyük farkta olmamalıdır tam kararında bir dekoratif ortam yaratmalısınız. Aynı zamanda duvarların kaplaması, duvara takılacak dekoratif eşyalar veya cafenin içerisindeki dekoratif eşyalar lamba modelleri için büyük önem taşımaktadır.

Cafenize takacağınız dekoratif lamba modelleri içerinin yerleşimine büyük etki etmektedir. Lambaların açısı ile cafenin içerisindeki eşyaların kesinlikle çakışmaması gereklidir. Eğer lambaların önüne geçecek yüksek dolaplar tarzı şeyler varsa ortamı gölgeleyerek kesinlikle kötü bir dekoratif ortam oluşmasını sağlayacaktır.

Dekoratif Duvar Lamba Modelleri

Dekoratif duvar lamba modelleri kullanmayı düşünüyorsanız kesinlikle yukarıda bir yerde ve aynı zamanda bol miktarda kullanmaya özen gösteriniz. Cafenin gölgeler oluşturmadan yeterince ışıklandırmaya sahip olmasını sağlamış olursunuz. Aynı zamanda cafenin duvar renkleri ve ortamın renkleri de kesinlikle ışıklandırma için büyük önem taşımaktadır. Cafelerin koyu renk tonlarına sahip olması ve ışıklandırmanın az olması kesinikle ortamın karanlık olmasına sebep olacaktır. Bu yüzden koyu tonlar taşıyan cafe dekorasyonu yapacak olursanız kesinlikle ortamın ışıklandırmasını kesinlikle fazla tutmalısınız. Bu sayede ortamın ferah gözükmesini sağlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir