2018 enza home mutfak masasi modelleri 4
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Mutfak Dekorasyon >

Enza Home Mutfak Masası Modelleri 2018

Eve gelen misafirlere güzel bir sofra hazırlamak gerekir. En güzel yemekler ise en şık ve en kullanışlı yemek masalarında yenilmektedir. Enza Home mutfak masası modelleri ile her eve hitap edebilen bir markadır. Enza Home mutfak masası fiyatları da her bütçeye göre uygun bir seçenek sunmaktadır. Modern tasarımlara sahip masa ve sandalye takımları ile mutfakta ya da salonda şık bir dokunuş gerçekleştirebilir. Tek bir masa takımı ile mutfağın dekorasyonu bütünüyle değişecektir. Markanın ürünleri, dayanıklılık açısından da tatmin edicidir. Satın alınan bir ürün, çok uzun süre rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ürünlerde kullanılan ağaç çeşitlerinde de zenginlik söz konusudur. Meşeden cevize kadar, farklı ağaçlardan üretilmiş masa takımları bulunabilir. Renk çeşitliliği ile de her dekorasyona göre bir ürüne rastlamak mümkündür.

Enza Home Mutfak Masaları

Mobilyalarda koyu renk ahşap kullanımını çok sevenler için Enza Home’un Tracy mutfak masası modeli önerilir. Enza Home Tracy mutfak masası koyu kahve rengi rengindedir ve ister mutfakta ister salonda rahatlıkla kullanılabilir. Özel tasarıma sahip ahşap ayaklıklara sahiptir. Üst yüzeyinde suntalama yapılmıştır. Temizleme ve taşınma sırasında oldukça rahat bir şekilde kullanılabilen bir üründür.

Enza Home Olivia mutfak masası ise beyaz rengin kullanıldığı bir üründür. Ferah bir şekilde dekore edilmiş mutfaklarda kullanılabilir. Bahçe ve balkonlarda kullanım için de ideal bir masadır. Özel tasarım dayanıklı ahşap ayaklıklarda, klasik tarz izleri bulunmaktadır. Sade olduğu kadar şık bir masadır. Kolaylıkla temizlenebilir. Üst yüzeyi MDF olarak üretilmiştir. Çok ağır olmaması sayesinde istenilen yere rahatlıkla taşınabilir.

Klasik dokunuşlar yerine modern dokunuşların kullanıldığı bir mutfak masası arayanlar, Enza Home Riva mutfak masası modelini inceleyebilirler. Bu masanın tasarımında da beyaz renk kullanılmaktadır.  Beyaz lakeden krem rengine bir geçiş kullanılmıştır. Bu masa, sandalyeler ile birlikte takım halinde alındığında oldukça şık bir görünüm sunmaktadır. Gösterişten hoşlanmayan, sadelik seven ancak şıklıktan da ödün vermek istemeyenlerin, uzun süre beğenerek kullanabileceği bir ürün olacaktır. Mutfakta, terasta, balkonda ya da bahçede rahatlıkla kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir