Turkuaz Kahverengi Enza Yemek Odası Modeli
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Yemek Odası Dekorasyon >

Enza Home Yemek Odası Modelleri

Yemek odası dekorasyonunda konforu ön planda tutarak ortama uygun dekoratif masa ve sandalyeler tercih etmelisiniz. Genellikle bir çok ailenin evinin küçük olması sebebiyle yemek odası kuramıyorlar. Bu noktada yemek masası ve sandalye takımını salonda veya mutfakta kullanıyorlar. Durum böyle olduğundan ötürü az yer kaplayan yemek masası ve sandalye takımı tercih edebiliriz.

Katlanır Yemek Masası ve Sandalye Takımı

Küçük evde yaşayan çiftler için katlanır yemek masası ve sandalye takımını kesinlikle öneriyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle çok farklı yemek masası modelleri çıkmıştır. Aşağıda görsellerde sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz.

Yemek Odası Renk Tercihi Nasıl Olmalı?

Yemek odası renk tercihi aslında 2 ye ayrılmaktadır diyebiliriz. Genellikle yemek odasında açık renk tonları tercih edilmektedir. Fakat ortamda yemek yenmesinden ötürü çok çabuk kirlenebiliyor bu sebeple koyu renk tonlarını tercih etmenizi öneriyoruz. Krem, Kahverengi ve Beyaz gibi açık tonları tercih edebilirsiniz. Koyu Kahve, Gri, Turkuaz tonları tercih ederek kiri biraz daha saklayabilirsiniz. Aşağıdaki örneklerden fikir alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir