2018 evidea kitaplik modelleri 3
DekorOne.com > Dekorasyon Fikirleri >

Evidea Kitaplık Modelleri 2018

Çoğu insanın evinde istediği hep bir kitap okuma köşesi olmuştur. Kendi kütüphanemizi yapıp o köşede kütüphaneden edindiğimiz kitaplarımızı okuma hayallerimiz uygun ve şık bir kitaplık olmadan suya düşmektedir. Burada sizlere hemen bu gibi sıkıntılarınıza çözüm getirecek kitaplık modellerini tanıtıp evinize en uygun hangisini seçebilirsiniz. Çeşitli ev modellerinden örnekler verip hangi kitaplıklar hangi evler için uygun bunları da söylemekteyiz.

Öncelikle çocuklu bir ev size sizinki çocuklarınızın kitapları çekici bulması için farklı modellerde kitaplık seçmelisiniz. Aynı zaman içerisine oyuncaklarını koyabilecekleri bir kitaplık olmalıdır. Eğer eviniz çok klasik ise kitaplıklarınız patlatmak için turuncu gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Veya o klasiklikte kalmak istiyor iseniz çok klasik kitaplık çeşitleri mevcuttur. Ev ahalisinin boyu pek uzun değil ise kitaplığın boyu yüksek olmayan modelleri tercih edebilirsiniz. Veya çılgın evinize yani rengarenk evinize uyum sağlayacak merdiven gibi ürünlerin birleşmesinden oluşan çok farklı modeller dahi mevcuttur.

Kitaplıklar İle Dekorasyonlarınızı Tamamlayın

Çoğumuz için eğitimin simgesi olan kitaplıkları amacı ile birlikte kullanabilir ve çalışma masanızın uygun bir yakınına koyabilirsiniz. Eğer duvarlarınızda normal bir kitaplık için yer yok ise Evidea kitaplıkta raf sistemi ile oluşturulmuş kitaplıklar mevcuttur. Bu sayede odanızda kitaplıklarınıza yer bulmuş olursunuz ve size ait bir kitaplığınız olabilir. Ayrıca başka yerleri olmayan odalar için ucun ve ince kitaplıklar mevcuttur.  Başka bir kitaplık önerisi ise odaların içerisindeki köşelere sığabilecek üçgen tasarımlı kitaplıklar bulmak mümkündür. Bu kitaplıklara hem o çok sevdiğiniz kitaplarınızı hem de biblolarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz. Fazla eşyalarınız için altı dolap üstü kitaplık olan modeller var iken elinizin altındaki veya masanızın üzerindeki fazla malzemeleri bir yere koyabilirsiniz.

Hem konsol hem de kitaplık olan modeller salonunuz için uygun olabilir. Fazlaca renk skalasına sahip olan bu modeller salonunuzda bulunan mobilyalara kolaylıkla uyum sağlayabilir. Zikzak kitaplık modelleri odanıza veya salonunuza hareket katacaktır ve göz kamaştıracaktır. Bunlara ek olarak koltuğunuzun hemen yanında bulunan tekerlekli kasa kitaplık istediğiniz herhangi bir yere gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir