2018 evidea mum ve mumluk modelleri 7
DekorOne.com > Ev Dekorasyon >

Evidea Mum ve Mumluk Modelleri 2018

Evimizi dekore ederken en küçük noktaları dahi düşünerek hareket ederiz. Çünkü her şeyin muhteşem olmasını ister ve bir uyum içerisinde yaşamak isteriz. Misafirlerimize güzel bir görüntü göstermeyi diler eve geldiğimizdeki görüntünün bizi rahatlatması için ellerimizden gelen şeyleri yaparız. Ancak bazı ufak noktalar gözlerden kaçmaktadır. Peki o ufak noktalar ne mi? Tabi ki mumlar. Mumları aklımıza ancak elektrikler kesilince getirdiğimiz için aksesuar olarak düşünen insan sayısı oldukça az olmaktadır. Ancak mumlar muhteşem dekoratif ürünlerin başında gelmektedir. Aşağıda sizlere bazı mum önerilerini, mumları nerelerde kullanabileceğinizi ve ne çeşit bir dekoratif mum kullanacağınız konusunda bazı önerilerde bulunmaktayım.

Öncelikle eğer dekoratif ürün olarak mum kullanmak istiyor iseniz, evinizdeki uyumu tamamlamalı. Ne çok fazla ben buradayım diye bağırmalı ne de görünmez olmalı. Çünkü her iki durum da işlerimize yaramaz. Salon için mum çeşitleri bakıyor iseniz salonunuzdaki ortamı haklınıza getirmelisiniz. Her güzel mum salonunuzu yansıtmayacaktır. Eğer salonunuzda doğal bir ortam var ise kütük mumlukları tercih edebilirsiniz. Eğer mumları özel bir gün için kullanmak istiyor iseniz mesela yılbaşı için kırmızı veya parlak renklerde yuvarlak veya yılbaşı figürlerine sahip ancak çok da çocukça olmayacak modeller seçilmelidir.

Mest Edici Kokulu Mumlar

Bazı mumlar sadece dekorasyon için satın alınmaz. Bunlara örnek olarak kokulu mumlar verilebilir. Kokulu mumlar sayesinde kullandığınız alan ferah ve rahatlatıcı olacaktır. Misafirleriniz geldiğinde bu kokular sayesinde kötü kokulardan kurtulacaksınız. Ancak kokulu mum için mumluklarınız çok iyi seçilmiş olmalı. Eğer karar veremiyor iseniz Evidea mumluk’ tan istediğiniz kadar mumluk bakıp evinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Evinizde krem renkleri hakim ise pastel renklerde mumluk alarak odanızı veya salonunuza uygun bir tercih seçebilirsiniz. Veya desenli cam mumluklar da bu gibi renklere uygun olabilir. Şaşalı bir salonunuz var ise camdan, elması andıran mumluk çeşitleri ile birlikte, simli ışıl ışıl mumluklar da bulabilirsiniz. Eğer büyük mum çeşitleri kullanmak istiyor iseniz. Uzun ve ince altın sarısı renginde olan mumlukları tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir