gri temali 25 harika mutfak 4
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Mutfak Dekorasyon >

Gri Temalı 25 Harika Mutfak

Mutfak dekorasyonu denince herkesin aklına aslında en kolay dekore edilecek yer olarak gelmektedir. Aslında bir evde en zor dekore edilecek yerlerin başında gelmektedir. Mutfak dekorasyonu yaparken mobilyaların kalitesi, halıların ve perdelerin kalitesi çok önem arz etmektedir. Balık gibi kokuyu yayan yemekler yapacağınızdan ötürü alacağınız tüm dekor eşyalarının koku tutmayan tarzda olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda alacağınız tüm mobilyaların ve eşyaların kesinlikle silinebilir olmasına dikkat etmelisiniz. Her an yere yemek veya sos tarzı şeyler dökülebilir. Bu sebepten dolayı kesinlikle silindiğinde zarar görmeyecek ve silinen yerin temizlenebilir olmasına dikkat etmelisiniz.

Gri Renk Harika Mutfak Dekorasyonu

Gri renk temalı 25 harika mutfak konumuzda sizlere gri renk tonunun faydalarından bahsedeceğiz. Gri renk mutfak dekorasyonunda kesinlikle beyaz ile kombinlemelisiniz. Çünkü gri renk koyu ve ağırlığını koyan bir renktir. Grinin yanına yeşil, kırmızı tarzı koyacağınız renkler kesinlikle ortamda renk karmaşası yaratarak kötü bir dekorasyona sebep olacaktır. Bu yüzden kesinlikle gri renk ile beyazı kombinlemelisiniz. Aynı zamanda gri beyaz mobilyaların yanına doğal şeylerde katarak farklılık sağlayabilirsiniz. Doğaldan kastım ağaçtan yapılma masa ve sandalyeler kesinlikle güzel bir hava katacaktır ortaya.

Ahşap Görünümlü Gri Renk Mutfak Mobilyaları

Ahşap görünümlü dekorasyon son zamanlarda bir hayli moda olmuş durumdadır. İnsanlar doğal hayat yaşamak istediklerinden ötürü ahşap görünümlü yani doğal görünümlü mobilya tercihleri yapmaya çalışıyorlar. Mutfak dekorasyonunda harika ahşap görünümlü mobilyalar bulabilirsiniz. Elbette burada karşınıza iki tercih çıkmaktadır. Metal üzerine ağaç kabartmalı gri renk mobilyalar ve tamamen gerçek ahşap boyaması ile yapılan gri renk mobilya tercihleri vardır. Gerçek ahşap ile aldığınız mobilyalara mutfakta çok dikkat etmeniz  gereklidir. Üzerine su dökülme veya yemek dökülme gibi durumlarında anında temizlik yaparak kurutmaz iseniz zaman içerisinde şişme yapacaktır. O sebepten dolayı ahşap mobilya alırken çok dikkatli olmalısınız. Aşağıda sizlere gri temalı harika mutfak dekorasyonları göstereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir