ikea cocuk odasi mini mobilya 6
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Çocuk Odası Dekorasyon >

İkea Çocuk Odası Mini Mobilya

Çocuklarımız bebekliklerini aşıp, beşiği terk etmeye başladıktan sonra ayrı bir oda hazırlamak gerekir. Çocuklarımızın gelişimi için de gerekli olan çocuk odası mobilyalarını seçerken, onların kullanabileceği tarzda seçimler yapmak gerekir. 3 yaşındaki bir çocuk için kocaman bir masa ve koltuk oldukça kullanışsızdır. Odaları kendimize göre değil çocuklarımıza göre dekore edersek, gelişimleri için de gerekli olan yetenekleri küçük yaşta edinebilirler.

Çocuklarımıza uygun mobilya ihtiyacımız için İkea mini mobilya 2018 ürünleri tam zamanında yetişmiştir. Her yaş grubuna yönelik mobilya seçenekleri ile çocuk odalarının dekorasyonlarını vakti geldiğinde kolayca değiştirebilirsiniz. İkea ürünleri ile dekore ettiğiniz odalarınızda çocuğunuz vakit geçirmekten keyif alacak ve hayatının tüm alanında ihtiyaç duyacağı becerilere küçük yaşta edinme imkanı bulacak.

Her Yaşa Uygun Mobilya Modelleri

Çocuğunuz hayatı öğrenmeye ve sorumluluklar almaya küçük yaşlarda başlar. Bebeklik evresini atlattıktan sonra bu konuda ona yardımcı olacak imkanları sunmanız gerekir. İkea çocuk odası mini mobilya modelleri ile aradığınız fırsatı değerlendirerek, çocuklarınızın belli sorumlulukları edinebileceği yaşam alanlarını oluşturabilirsiniz. 4 yaşındaki çocuğunuz için 8 yaşında çocuğun kullanacağı bir oda dizayn etmek hatasına düşmeden, çocuğunuzun rahatça düzenleyerek toplayabileceği mobilyalarla odasını birlikte oluşturabilirsiniz.

Çocuğunuz Arkadaşlarını Odasında Ağırlasın

İkea mini mobilya çeşitleri ile çocuk odası dekorasyonuna başlamadan önce, uzman önerilerini dikkate alarak odayı antibakteriyel boyalarla boyatmanız ilk tavsiyemizdir. Çocuğunuzun sağlığına zarar vermeyecek boya seçimi ardından, seçilen mobilyalarla dekorasyona başlayabilirsiniz. İkea’nın her yaşta kullanabilecek uzayan yatakları ile çocuğunuzun uzun yıllar kullanabileceği yatağını temin ederek işe başlarsınız. Dolap seçimini yaptıktan sonra uygun bir halı seçimini yaptıktan sonra sıra çocuğunuz için masa ve sandalyeler seçmeye gelir. Set olarak mini mobilya seçimleri yapabileceğiniz gibi, ayrı ayrı masa ve sandalye seçimi de yapabilirsiniz. Mini mobilyalarda sandalye seçenekleri için tabure ve sallanan sandalye seçimleri yapmanızı sağlayacak ürünler mevcuttur. Dilerseniz çocuğunuz için iki adet çocuk bankı alarak arkadaşları ile vakit geçirebileceği bir yaşam alanı oluşturursunuz. Tüm mini mobilyaları temin ettikten sonra, çocuğunuzun oyun oynayabileceği oyuncak mobilya çeşitleri ve salıncak teminleri ile çocuğunuzun içerisinden çıkmak istemeyeceği odasının dekorasyonunu tamamlamış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir