2018 ikea kose koltuk modelleri 6
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Oturma Odası Dekorasyon >

İkea Köşe Koltuk Modelleri 2018

İşten, okuldan yorgun argın geldiğiniz zaman rahatlamaya ihtiyaç duyarsınız. Belki sıcak bir banyo, veya taze bir çay sizi kendinize getirebilir ancak sizi rahatlatacak başka bir şey daha var hem de salonunuzun bir köşesinde yer almak için can atan bir koltuk. İkea’nın son kreasyonu sizi sıcak bir duş kadar rahatlatacak. Ailenizle olan sohbetinize keyif katıp, dizilerinize ayrı heyecanlar verecektir.

İkea köşe koltuk modelleri son zamanların en rahatlatıcı ürünlerinden birisidir. Yeni bir model olan Norsborg ve Söderhamn gibi köşe kanepeler sayesinde uyumak için yatağa ihtiyacınız kalmayacaktır. Ayrıca Friheten’in bazası sayesinde salonunuzda olan fazlalıkları veya koltuk yastıklarını içerisine koyup fazladan alan elde edebilirsiniz. Bu koltuklar modaya uygun olarak dizayn edildiği için eviniz daha bir güzel gözükecek.

Eğer küçük bir salona sahipseniz İkea‘nın köşe koltuk modelleriyle hayalinizdeki dekorasyona sahip olacaksınız. Bu sayede hayallerinizi ertelemeye ihtiyacınız kalmayacak. İkea’nın köşe koltuk modelleri yer kaplamaz. Bu durum sizi sakın ay çok küçük, o kadar insan nereye sığsın telaşına sokmasın. İkea’nın koltukları misafirleriniz için oldukça geniş salonunuz içinse küçüktür. Salonunuz için doğru köşe takımı modelini seçerseniz amacınıza kavuşmuş olursunuz.

Eğer şık, modern bir görüntüye sahip olmak isteyip bir yandan da rahatlığınızı düşünüyorsanız İkea’nın 2018 köşe modelleri tam sizin için yaratılmış. Çocuklar üzerinde oyunlar oynarken endişe etmenize gerek kalmaz. Ayrıca üzerine herhangi bir şey döküldüğünde karalar bağlamanıza gerek kalmaz çünkü lekeler rahatlıkla çıkar. Bu modellere yakından bakmak isterseniz aşağıda bazı modelleri ve özelliklerini bulabilirsiniz.

  • Norsborg sayesinde salonunuz sade ve şık bir havaya kavuşur. Norsborg’un uzun kolçakları sayesinde televizyon karşısında rahatça uzanabilir hatta yatağınızla değiştirebilirsiniz. Kolçakların kenarında bulunan küçük ceplere uzak gözlüğünüzü, tv kumandalarını veya abur cuburlarınızı koyabilir koltuğunuzdan bir daha kalkmak zorunda kalmazsınız.
  • İndirimli fiyatıyla göz dolduran Söderhamn köşe koltukları görünüşleriyle ise beğenileri toplamaktadır. Değişen kılıfı sayesinde kirlenen kılıflarınızı anında değiştirebilir, habersiz misafirleriniz yüzünden kötü sürprizler yaşamazsınız. Ayrıca herhangi bir soruna karşı 10 yıllık garantisiyle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir