2018 ikea uzanma koltuklari 5
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Oturma Odası Dekorasyon >

İkea Uzanma Koltukları 2018

Evde en çok zaman geçirilen yer oturma odasıdır. Dekorasyonun güzelliği kadar konforlu ve rahat olması da önemlidir. Konforu sağlamak için de ourma odalarımızı dizayn ederken, TV karşısında uzanarak günün yorgunluğunu atmak için uzanma koltuklarını tercih ederiz. Ailecek yapacağımız film gecelerinde, ihtiyaç duyduğumuz dinlenmeye uzanma koltukları ile elde ederek hem kendimize hem ailenize gereken zamanı ayırabilirsiniz.

Mobilyanın öncüsü İkea mağazasında, her oturma odasına uyacak uzanma koltuğu modelleri mevcuttur. Dilerseniz tekli, dilerseniz 2li ve 3lü kanepe seçeneklerine eklentili modeller ile her renkte seçenek mevcuttur. Aradığınız konforu sunacak modeller arasından, dilerseniz her mobilya türüne uygun seçeneklerden mevcut mobilyalarınıza göre bir seçim yapabilir, dilerseniz oturma odanızın tamamını İkea’dan seçebilirsiniz.

Oturma Odanızın Kullanım Amacına Göre Uzanma Koltukları

Oturma odanızın rengini, TV ünitenizi ve halılarınızı ayarladıktan sonra sıra bu seçimlere uygun koltuk takımları seçmeye gelir. Oturma odanızın boyutunu göz önüne alarak farklı seçenekler koltuk takımları alabilirsiniz. Oturma odanızda önceliğiniz televizyon değil de küçük misafir gruplarını ağırlamak ise, 5li köşe kanepe ve uzanma koltuğu modeli tam size göredir. Ortasına uygun bir sehpa seçimi ile kolayca oturma odanızda kalan dekorasyonunuz tamamlanarak hoş ve sade bir tasarım elde edersiniz. Bu modelde bulunan uzanma koltuğu da, misafir bulunmadığı zamanlarda televizyon karşısında aradığınız dinlenme fırsatını size sunacaktır. Misafirlerinizi ağırlamak için salonu tercih ediyorsanız, oturma odanızda ailecek televizyon karşısında vakit geçireceksiniz demektir. Bu tip tercihleriniz için her renkte 2li ve 3lü kanepe seçeneklerinden, kanepelerle bir ya da ayrı uzanma koltuğu çeşitleri arasından dilediğinizi değerlendirebilirsiniz. İçeceklerinizi koymak için küçük sehpalar bu tasarımda tamamlayıcı olacaktır.

Çalışma Odaları İçin Uzanma Koltuğu Modelleri

İkea uzanma koltuğu, sayısız seçenekleriyle sadece oturma odalarına uygun şekilde tasarlanmamıştır. Çalışma odalarınıza uygun olan modellerden seçim yaparak, çalışma aralarında dinlenme fırsatı sunacak uzanma koltuklarına sahip olabilirsiniz. Kitap okumanıza uygun yapıda tasarlanan bu modellerde, oda ışıklarını kapatarak koltuğun kendisinde bulunan ışık yardımı ile uykusuz gecelerinizde diğer ev fertlerini rahatsız etmeden vakit geçirebilirsiniz. Yanınıza alacağınız küçük bir sehpa ile içeceğiniz eşliğinde kitap okuyacağınız gecelerin keyfini sürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir