2018 ikea yatakli kanepe modelleri 1
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Oturma Odası Dekorasyon >

İkea Yataklı Kanepe Modelleri 2018

Evlerimizde yaptığımız minimalist tercihler, gelen yatılı misafirlerimizi ağırlamamız için ayrı bir mekan oluşturmaktan bizi alıkoyuyor. Halihazırda salon ve oturma odasına sahipken, ekstradan bir odaya sahip olmuyoruz. Yatılı gelen misafirlerimizi ağırlayabilmek için, farklı çözümler ararken çözümü koltuk takımlarımızda buluyoruz. Oluşturmak istediğimiz tarza uygun mobilya ararken, koltuk takımlarımızın aynı zamanda yatağa dönüşebilmesini isteriz.

Yatak haline dönüşebilen koltuk takımı için seçenekler az olsa da, yapacağınız doğru mağaza tercihi ile bu sayısı artırmak mümkündür. İkea yataklı kanepeler ile her model ve türde yataklı kanepe modellerinden seçim yapabilirsiniz. 2li ve 3lü pek çok model yataklı kanepe alternatifinin yanı sıra bazalı yataklı modelleri ile aynı zamanda pek çok eşyanız için muhafaza alanı elde edersiniz. Yerden yüksek modeller ile oda temizliklerinizde kanepe kaldırma derdi yaşamadan, kaliteli ve kolay silinebilir kumaşları sayesinde bir şey dökülecek korkusu yaşamadan gönül rahatlığı ile misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Dar Odalara Uygun Yataklı Kanepe Çeşitleri

Yataklı kanepeler için farklı alternatifler mevcuttur. Önemli olan bu tercihlerinizde, odanızın size müsaade ettiği alanlara uygun seçimler yapmanızdır. Dar odalar için açılır kanepe modelleri açmak en mantıklı tercihtir. İşi bittiği zaman toplanarak oldukça küçük yer kaplayan bu yataklı kanepe çeşitleri, odanızda gereksiz yer kaplamanızı önleyerek size büyük bir dekorasyon hatasına düşmekten kurtarır. Renkli tasarımlarla dikkat çekmek isteyenler için İkea’da farklı renk alternatifleri ile öne çıkan spor modeller mevcuttur. Tüm mobilyalarını aynı renk kullanmak istemeyenler için, canlı renklerle yapacakları bu dekorasyon ile küçük odalarının boyutlarını gizleyerek modern tarzda bir görünüm kazanabilecekler.

Geniş Odalarda Tercih Edilebilecek Yataklı Kanepe Çeşitleri

Geniş bir oturma veya misafir odasına sahipseniz, çekyat modelleri içinde hapsolmanız gerekmez. Odanızda bulunan geniş alanı değerlendirmenizi sağlayacak yataklı kanepe modelleri İkea’da mevcuttur. Dilerseniz köşe takımlarınıza ek alacağınız 2li yataklı kanepe çeşitleri ile farklı bir dizayna sahip olabilir, dilerseniz yastıkları kalkınca tek kişilik yatak haline gelen birkaç çoklu koltuklardan tüm boş alanları değerlendirebilirsiniz. Köşe takımı şeklinde tercihlerinizle odanızda başka eşyalar için yer ayırabilir, hayalinizi kurduğunuz dizaynlara İkea’da kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir