Kına Gecesi için Bahçe Süsleme 5
DekorOne.com > Bahçe Dekorasyon >

Kına Gecesi için Bahçe Süsleme

Kına gecesi belkide genç kızlarımızın en önemli günlerinden bir tanesidir. Kızlar evleneceği günün eşsiz güzellikte olmasını isterler. Sonuçta insan hayatta bir kez evleniyor haliyle güzel olmasını istemeleri de çok doğaldır. Elbette böyle önemli bir günün güzel olması gerekiyor. Kına geceleri genellikle bahçelerde yapıldığından ötürü bahçe süslemesi bir hayli önem arz ediyor.

Bahçe Süslemesi Nasıl Yapılır?

Kına gecesi için bahçe süslemeleri genellikle kırmızı ve pembe tonlarında yapılmalıdır. Bu tarz geceler için bu renklere insanlar aşina olduğundan dekoratif anlamda insanlara bu renk tonları hoş gelecektir. Bahçenizde ağaçlar var ise kesinlikle ağaçların üstünü süslemeyi unutmayınız. Eğer yok ise süs amaçlı bir kaç yapay ağaç satın alarak ortama farklılık katabilirsiniz.

Masa ve sandalye süslemeleri kesinlikle beyaz ağırlıklı olmalıdır. Sandalyelerin kuşakları kırmızı renkte olabilir. Kısacası böyle bir gün için Beyaz ağırlıklı kırmızı ile kombin edilmiş bir gece ayarlamalısınız. Kesinlikle bu renk dekorasyon kına geceleri için biçilmiş bir kaftandır. Aşağıda sizlere bir kaç örnek sunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir