kirik beyaz ev dekorasyonu ornekleri 4
DekorOne.com > Ev Dekorasyon >

Kırık Beyaz Ev Dekorasyonu Örnekleri

Ev dekorasyonunda açık tonlar bir çok aile tarafından tercih edilmektedir. Bu durumun yegane sebebi ise açık tonlar gözü yormaz ve sade şık bir ortam oluşturmanızı sağlar. Fakat çok açık renk tonları sandığınız kadar güzel bir görüntüde sağlamayacaktır. Beyaz veya turkuaz gibi renklerde çok fazla parlamasından ötürü insanın gözlerini yorabilir. Tüm bu sebeplerden ötürü kırık beyaz ev dekorasyonu örnekleri için sizlere bir kaç örnek sunacağız.

Kırık Beyaz Duvar Boyaları ve Kaplamaları

Duvar boyalarının renkleri dekorasyonda çok büyük önem taşımaktadır. Evin büyük bir bölümünü duvarlar oluşturduğundan dolayı duvar renkleri ciddi anlamda büyük önem taşımaktadır. Renklerin kesinlikle tok ve insana huzur veriyor olması gereklidir. Çok koyu tonlara sahip duvar renkleri veya çok parlak renkler insanları rahatsız edecektir. Tüm bu sebeplerden ötürü kırık beyaz duvar boyası tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kırık beyaz ve açık kahve renk tonlarından oluşturulmuş duvar kaplamaları çok hoş gözükecektir.

Kırık Beyaz Mobilyalar ve Oturma Grupları

Kırık beyaz mobilyalar çok fazla tercih edilmemektedir. Açık tonlu eşyaların çok çabuk tozu göstermesi ve aynı zamanda üzerinin lekelenmesinden dolayı kirin çıkmayacak olması insanların açık tonlu mobilyalardan uzak durmasına sebep olmaktadır. Aslında kırık beyaz mobilyalar ciddi anlamda güzel görüntü sağlamaktadır. Yanında kahverengi, turkuaz tarzı renkler kullanarak güzel bir ortam oluşturabilirsiniz.  Özellikle kırık beyaz oturma grupları kesinlikle kesinlikle çok güzel görüntü sağlamaktadır. Özellikle konforlu ve pofuduk koltuk takımları ile birlikte kırık beyaz renk tonu çok güzel gitmektedir. Aşağıda sizlere bir kaç örnek sunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir