2018 koctas avize modelleri 4
DekorOne.com > Ev Dekorasyon >

Koçtaş Avize Modelleri 2018

Aydınlatma bir evin kuşkusuz en önemli ihtiyacı ve üzerinde titizlikle düşünülüp karar verilmesi gereken konusudur. Evin her odasında ve hol gibi alanlarda farklı tip aydınlatma tercih edilmesi gerekir. Doğru aydınlatma tercihi ile küçük bir alan olduğundan daha büyük ve geniş görünebilirken çok büyük alanlarda yine doğru aydınlatma aksesuarları sayesinde sıcacık bir görünüm yakalanabilir. Avizeler ev dekorasyonu ve aydınlatma konusunda en doğru tercihtir. Antre gibi dar alanlar için daha küçük avizeler tercih edilmesi gerekirken; salon, oturma odası gibi nispeten daha büyük yaşam alanlarında odanın büyüklüğüne uygun büyüklükte ve dekorasyonu tamamlayacak avize modelleri tercih edilmelidir. Avize modelleri 2018 yazımızda tüm detayları sizler için yazdık.

Avize modelleri 2018 yılı ev dekorasyonunda da kuşkusuz en şık tamamlayıcı parçalardan biri. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Koçtaş avize kategorisi ile farklı zevklere farklı, renkli ve şık alternatifler sunuyor. Avize seçimi için Koçtaş’a uğramadan önce aydınlatma ihtiyaçlarınızı ana hatları ile belirlemeniz gerekiyor çünkü onca çeşit arasından seçim yapmak hayli zor olabilir.

Ne Tür Bir Avize?

Öncelikle avizeyi evinizin hangi alanı için alacaksanız odanın büyüklüğünü düşünerek işe başlayın. Bu size alacağınız avizenin ortalama büyüklüğü ile ilgili fikir verir. Avize seçimini hangi oda için yapıyorsanız odanın genel havasına uygun bir model seçmeniz gerekir. Modern bir oda için modern tasarımlı, daha klasik döşenmiş bir oda içinse klasik model bir avize tercih etmelisiniz. Yatak odası için bir avize seçecekseniz örneğin, daha loş ışıklı bir avize tercih edebilirsiniz. Tüm bu soruların yanıtını önceden vererek seçim alanınızı daraltmış ve ne istediğiniz konusunda daha emin olursunuz.

Avize Alışverişinin En Kısa Yolu

İhtiyaçlarınızı ve fiziki şartları belirlediyseniz tek yapmanız gereken size en yakın Koçtaş’a gitmek ya da koçtaş’ın sitesini ziyaret etmek. Koçtaş avize çeşitlerinden biri tam da sizin ihtiyacınıza cevap verecek türden. Size en yakın Koçtaş mağazasını yine internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Üstelik internet üzerinden yapacağınız avize alışverişlerinde ücretsiz kargo seçeneği sunan ürünler ile seçenekleri ürünler mevcut. Seçeceğiniz avizeye uygun ampulleri de ürün sayfasından inceleyebilir ve doğrudan Koçtaş’ın websitesinden zahmetsizce edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir