2018 koctas resim ve cerceve modelleri 8
DekorOne.com > Dekorasyon Fikirleri >

Koştaş Resim ve Çerçeve Modelleri 2018

Resim ve çerçeveler hediye olarak değerlendirilebilecek evlere oldukça estetik fark katan ürünlerdir. Evlerinizde veya iş yerlerinizde kullanabileceğiniz resim ve çerçeveler, dekorasyon alanında oldukça tercih edilen parçalardır. Resim ve çerçeveler, evimizin duvarlarını doldurarak ahenkli bir hava yaratır. Koçtaş’ta oldukça farklı modelleri ile karşılaşacağınız klasik, modern, otantik olmak üzere pek çok tarzda başarılı dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Uygun Resim ve Çerçeve Modeli Seçimi

Resim ya da fotoğraflarımızın güzelliğini tamamlayan çerçevelerdir. Onların güzelliklerini vurgular ve sergilenmesini kolaylaştırır. Yaşam alanlarımıza güzellik katmanın yanında dekorasyon konusunda muhakkak evlerimizde yer verdiğimiz parçalardandır. Resim çerçevesi seçerken dikkat çekecek olan resim olduğundan ince kenarlı bir model tercih edebilirsiniz. Resimde birden çok renklerin cümbüşü varsa sade bir model tercih etmek resmi ön plana taşır. Resim boyutu küçük veya büyük olabilir. İki seçenekte de kalın çerçeveler tercih edilebilir. Fakat eğer resim boyutları büyük ise kalın çerçeveler tercih etmek gereklidir. Çerçeve rengi içini dolduracak resimlere uyumlu olmalıdır. Fakat aynı renk olma zorunluluğu yoktur. Zıt renkler ile de resim ve çerçeve arasında güzel bir uyum yakalama şansınız vardır. Resim seçerken ilk dikkat edilmesi gereken detay duvarınızda nasıl duracağıdır. Resimde kullanılan renkler odanızla uyum yaratmalıdır. Duvarda tercihiniz açık renkler ise kullanacağınız resimlerde daha koyu renkler tercih etmek, resmi ön plana çıkaracaktır. Her resmin kullanıldığı odaya kattığı bir ruh vardır. Resim kullanmak sadece duvarları doldurmak amacıyla yapılmamalı. Odanıza katacağı sanatsal hava sizi yansıtacaktır.

Mekana Göre Resim Tercihi

Resimler çok farlı çeşitlerde olabiliyor. Geleneksel tercihler yapmak istiyorsanız, salonlar için yıllardır vazgeçilmeyen manzara resimleri tam size göre. Daha modern tarzlar arıyorsanız soyut resimlerden yana seçim yapabilirsiniz. Farklı tarz ve renklerin ahenk içinde buluştuğu resimleri, uygun çerçevelerle bütçenizi aşmayacak cüzi fiyatlar eşliğinde Koçtaş’ta bulabilirsiniz. Örneğin; Birden çok parçadan oluşan aynı temalı resimler, salonunuzun havasını değiştirecektir. Salon duvarı için resim ve çerçeve düşünüyorsanız, Koçtaş’ta bulabileceğiniz hoş tasarımlar sizleri bekliyor. Sadece salonda değil farklı alanlarda da resimler tercih edilmekte. Evlerin havasını ilk yansıtan yerler antrelerdir. Antrede kullanılacak resimler eviniz hakkında misafirlerinize fikirler verir. Kullanacağınız resimler, eve ilk adım atmalarında üzerlerinde olumlu etkiler yaratacaktır. Antre için resim çeşitleri tamamen sizin zevklerinize bağlıdır. Bu alanda yapacağınız küçük dokunuşlarla harika bir görünüm elde etmek için resim kullanmak iyi bir seçim olacaktır. Soyut resimler gizemli bir hava katarken, çiçek resimleriyle antrenize çiçek bahçesi havası katabilir veya şehir temalı resimlerle modern bir çizgi yakalayabilirsiniz. Mutfak dekorasyonu için gerekli olabilecek parçalardan birisi de resimlerdir. Mutfak için resimler tercih ederken yine sizi pek çok seçenek beklemekte. Koçtaş’ta bulabileceğiniz fincan veya tavus kuşu resimlerine mutfağınızda yer verebilirsiniz. Çiçek, kelebek veya pasta resimleri gibi sınırsız resim seçeneğini mutfağınızda kullanabilirsiniz. Kullanacağınız resimler sizin zevklerinize ve kullanacağınız mekanın dekorasyonuna göre değişecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir