Kruvaze Perde 4
DekorOne.com > Dekorasyon Fikirleri >

Kruvaze Perde Düz Perde Olur mu?

Evlerimizde var olan perdelerin dekoratif açısından öneminin büyük olması yanı sıra bir çok faydası bulunmaktadır. Elbette en önemlileri arasında akşam olduğunda evin içerisinin görünmesini engellemesi ailenizin özel hayatı için önem taşımaktadır. Elbette yazın aşırı sıcak günlerde perde sayesinde evinizin çok sıcak olması da engellenecektir. Fakat ülkemizde perdeler için bayanların en çok önem verdiği kısım dekoratif şıklık sağlamasıdır. Kruvaze Perde konumuzu inceleyerek yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Kruvaze Perde ve Düz Perde

Tek parça normal perde alan kişilerin bir çok sorun yaşadığını dile getirmek isteriz. Öncellikle yıkanması ve ütülenmesi çok aşırı derecede zordur. Aynı zamanda tek parça ve düz perdeler şıklık açısından pekte tercih edilmemektedir. Düz perdeleri kruvaze perde haline çevirme imkanınız elbette vardır. Bu sayede perdeyi 2 parçaya bölmüş olacak yıkanması ve ütülenmesi açısından çok rahat edeceksiniz. Aynı zamanda kruvaze perdeleri de düz perde olarak kullanabilirsiniz.

Kruvaze perde şeklini sevmeyen bayanlar içinse kesinlikle 2 parça şeklinde düz perde tercih etmenizi öneririz. Yıkama ve ütüleme açısında aşırı derecede rahatlık sağlayacaktır. Aynı zamanda salon ve oturma odası camlarının büyük olmasından ötürü perdeyi açarken çok rahatlık sağlayacaktır. Aşağıda sizlere düz perde ve kruvaze perdeler hakkında bir kaç örnek fotoğraf yayınlayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir