Küçük Cafe Dekorasyon Fikirleri 2
DekorOne.com > Cafe Dekorasyon >

Küçük Cafe Dekorasyon Fikirleri

Küçük cafelerin en büyük problemleri arasında şüphesiz güzel bir dekoratif ortam yapmaktır. Alanın küçük olması cafeler için dekorasyon fikirlerini oldukça azaltmaktadır. Elbette bu tarz problemler için bir çok imkan bulunmaktadır. Fakat kesinlikle cafeye daha çok kişi alabilmek için masaları tıkış tıkış koymak büyük hatadır. Masaları çok yakın koyarak insanların özgürlük alanını kısıtlamış ve rahatlığını bozmuş olursunuz. Bu sebeplerden ötürü cafenize gelecek müşterileri azaltmaya sebep olursunuz. Modern Cafe Dekorasyonu fikirleri için lütfen tıklayınız.

Müşterilerinize Geniş Ortamlar Sağlayın

Cafeler insanların sohbet etmeye, dertleşmeye veya arkadaş ortamlarıyla eğlenmeye gittikleri ortamlardır. Bu sebeple müşterilerinize geniş ve ferah ortamlar sağlamalısınız. Alacağınız masa ve sandalyeler kesinlikle ince az yer kaplayan türde olmalıdırlar. Geniş masa ve kaba sandalyeler alarak küçük olan ortamı iyice daraltmanıza gerek yok.

Renk seçimi ve dekoratif ürünler için tercihlerinizi mümkünse doğal dekoratif eşyalarından yapınız. Masa ve sandalye takımlarını ahşaptan yapabilirsiniz. Duvarları ise doğal görünümlü taş, tuğla ile dekore edebilirsiniz. Yerleri kesinlikle ahşap parkeler ile yapmaya özen gösteriniz. İnsanlar doğal ortamlarda daha çok vakit geçirmeyi severler. Aşağıda sizlere bu tarz dekoratif ürünler sunacağız.

 

Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Emine dedi ki:

    Kafe sandalye masa ne kadar 20 takim

  2. Emine dedi ki:

    Küçük masa sandalye. Küçük cafe icin nekadar 20 tk.alsak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir