kucuk-oturma-odasi-dekorasyonlari
DekorOne.com > Dekorasyon Fikirleri >

Küçük Daireler İçin Dekorasyon Fikirleri

Aile kültürlerinin değiştiği bu zamanlarda küçük dairelere önem bir hayli artmaktadır. Toplumumuzda artık kişiler anne ve babalarıyla yaşamaktansa tek başlarına veya eşiyle küçük bir daire tutarak yaşamayı tercih ediyorlar. Toplumumuzda bu denli kültürün değişmesi de ortaya büyük sorunlar çıkartmaktadır. Bu sorunların en başlıcası elbette evimizin nasıl dekore edeceğimizdir.

Küçük daire dekorasyonunda en çok dikkat etmeniz gereken şey ihtiyaca yönelik mobilyalar tercih etmenizdir. Aynı zamanda küçük mekanlarda dekorasyon çok zorlu bir süreçtir bunu kesinlikle bilmenizi isteriz. Gösteriş ve şıklık için alınan vitrin takımları veya büyük oturma gruplarından fedakarlık etmeniz gerekecektir. Aksi taktirde evinizi dekore etmek çokta mümkün değildir.

Küçük daire dekorasyonunda oturma odanızı dekore ederken bazı insanların en büyük hatası tüm oturma grubunu oraya sığdırmaya çalışmaktır. İnsanlar oturma grubu eksik demesinler diye sıkış tıkış ufacık odaya tüm oturma grubunu sığdırmaya çalışmak büyük bir hatadır. Sıkış tıkış bir odada kesinlikle göze iyi gelecek bir dekorasyon çıkması mümkün değildir. Dediğimiz gibi tamamen ihtiyaca yönelik tercihler yapmaya dikkat etmelisiniz.

Küçük dairelerin en büyük problemlerinden biride elbette yemek masası olmaktadır. Yemek masasını kesinlikle o ufacık eve sığdırmaya çalışmayın. Araştırdığınız taktirde katlanabilir çok güzel portatif yemek masalarına ulaşabilirsiniz. Sizin için dekorasyon daha çok portatif ve taşınabilir eşyalar tercih etmektir. Küçük daire dekorasyonu için bir kaç örneği aşağıda görebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir