Krem Orta Sehpa İkea Modelleri
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Oturma Odası Dekorasyon >

Orta Sehpa Modelleri İkea

Salon veya Oturma odalarının en dikkat çeken dekor ürünü şüphesiz Orta Sehpa modelidir. Orta sehpa odanın ortasında dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Genellikle sehpanın üstünü vazo, yapay çiçekler veya canlı çiçekler gibi dekoratif eşyalar koyulmaktadır. Oturma gruplarında oturan insanların karşılıklı sohbet ederken sürekli olarak gördükleri bir dekoratif ürünü olmasından ötürü en önemli dekoratif eşyalar arasında bulunmaktadır.

Orta Sehpa Modelleri İkea ürünleri son yıllarda çok dikkat çekici ve  insanlar için tercih edilen markalar haline gelmiştir. İkea ev, ofis veya cafe gibi yaşam yerleri için çok geniş kapsamlı dekoratif ürünler sunmaktadır. Ürünlerinin sağlamlığı ve kalitesinin yanı sıra şıklığı da bir hayli insanı cezbetmektedir.

Orta sehpa tercih ederken kesinlikle büyük ve kaba sehpalar tercih etmemeye özen gösterin. Oturma gruplarının tamamen ortasını kaplamasın kesinlikle. Kenarlarında geniş yürünebilir yer ayırmaya özen gösteriniz. Yükseklik olarak ise maksimum 30-40cm arası ölçüleri tercih ediniz. Oturma alanında sohbet ederken üzerine koyacağınız çiçeklerin görüş mesafesine girmemesi çok önem arz etmektedir. Aşağıda sizlere orta sehpalar hakkında modeller sunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir