Salon Icin Tas Duvar Ornekleri 6
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Salon Dekorasyon >

Salon İçin Taş Duvar Örnekleri

Salon evinizde en çok vakit geçirdiğiniz, misafirlerinizi ağırladığınız hem şık hem de konforlu olması gereken bir odadır. Salon dekorasyonu planlanmaya başlandığında birçok detaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Zemin kaplamaları, tavan dekorasyonu, duvar kaplamaları ve bütün bu detayların salona yerleştirilecek olan mobilya ve aksesuarlarla uyumlu olması önemlidir. En önemli olan detaylardan biri ise duvarlarınızdır. Duvarların rengi ve kaplamasıyla salonunuza çok farklı havalar katabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça ilgi çeken ve farklı dokularıyla inanılmaz dekorasyonlar oluşturabileceğiniz taş duvar modelleri tercih edebilirsiniz.

Salon için taş duvar modelleri oldukça farklı dokulara ve görünümlere sahip modelleriyle beğeninize sunulmaktadır. Özellikle doğal taş duvar kaplama modelleri ilgi görmektedir. Taş duvar modelleri ağırlıklı olarak salonun bir duvarının kaplaması şeklinde tercih edilmektedir. Televizyon arkasına ya da oturma grubunun önünde olacağı duvarın arkasına yapılması daha hoş görünmesine sebep olmaktadır. Salon taş duvar dekorasyonu, salonun tüm duvarlarını kaplayacak şekilde genellikle tercih edilmemektedir. Taş duvar uygulanan duvara alt kısımdan veya üst kısımdan gizli led ışıklandırma yapılması da duvarın görünümünü bir hayli güzelleştirmektedir. Niş uygulamalarının içine de uygulanan taş duvar modelleri oldukça hoş görünümler kazandırmaktadır.

Salonunuza Klasik Ve Şık Bir Duruş Kazandırın

Ev içi duvar taş modelleri dekoratif anlamda, oda içerisine tarihi bir hava, havalı bir görünüm, klasik ve şık bir duruş getirebilmektedir. Doğal görünümlü taş duvar modellerinden tutunda tuğla görünümlü modellere kadar geniş bir ürün ve renk yelpazesinde beğeninize sunulmaktadır. Salonunuzun aldığı ışığa, pencerelerin büyüklüğüne ve yerine göre aynı zamanda odanın genişliğine göre en uygun duvarı tercih ederek, salon duvar taşları ile mükemmel dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Salon taş duvar kaplama fiyatları seçeceğiniz modele göre değişmekle birlikte metrekare olarak hesaplanmaktadır. Duvar kağıtlarını tahtından eden taş duvar kaplamaları uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ve dekoratif olarak da çok şık duran bir üründür. Şık ve modern salon duvar dekorasyonu için doğal görünümlü taş kaplama yaparak, bütçenizi zorlamadan mükemmel dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Farklı modelleri ve yapılan dekorasyon fikirlerini internet üzerinden ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir