Salonda Kullanilabilecek Biblo Modelleri 2
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Salon Dekorasyon >

Salonda Kullanılabilecek Biblo Modelleri

Evimize aldığımız, misafir ettiğimiz salonumuz güzel, çekici gözüksün isteriz. Biraz süslü gözükmesi için çeşitli biblolar alıp dururuz ancak doğru boyutları ve renkleri ayarlayamadığımız zamanlarda salonumuz göz yorucu olmaya başlayacaktır. Sıcak, temiz bir salon istediğimiz için mobilyalarımızı ona göre seçeriz ancak biblolar bu sıcak ve temiz ortamı tamamlayan küçük ayrıntılardır. Bu küçük ayrıntılara bir bütün olarak baktığınız zaman eğer doğru aksesuarları doğru yerlere koymadıysanız sonuç pek iç açıcı olmayabilir. Bu gibi sonuçları hayalinizdeki dekorasyona çevirmek için aşağıda sizler için ufak, küçük tüyolarımız mevcuttur.

Salon için biblolar son derece önemli bir unsurdur. Evinizi yani salonunuzu baştan aşağıya değiştiren bu küçük dekoratif ürünler, salonunuzda yapmak istediğiniz havayı daha belirginleştirecektir. İlk önerim üzeri açılabilen cam olan şık bir sehpa alabilirsiniz. O camın içerisine çeşitli bibloları yerleştirebilirsiniz. Bunlar mumlar olabilir, renkli taşlar olabilir çiçekler olabilir ve daha fazlası. Bu yöntem hem bu eşyaların eğer çocuklarınız var ise etrafa saçılmasını önler hem de toz alma gibi olayları kolaylaştırır. Ayrıca evinizde ferah bir ortam sağlar.

Biblolar Nasıl Yerleştirilmeli?

Salon için dekoratif ürünler alırken dikkat edilmesi gerek koşular bulunmaktadır. Eğer salonunuz küçük ise uzun ve ince vazolar veya heykeller alabilirsiniz. Bu dekoratif ürünler hem yer kaplamamış olur hem de salonunuz geniş göstermektedir. Ayrıca vazo gibi ürünler alacak iseniz patlak renkler yerine daha yumuşak, pastel renkleri tercih edebilirsiniz. Bu renkler salonunuzu daha sıcak gösterecektir. Eğer gösterişli ürünlerden istiyor iseniz, altın renginde işlemeli birçok dekoratif ürün bulunmaktadır. Bunları salonunuzdaki geniş aynanın önüne koyabilirsiniz.

Biblo satın alırken mobilyalarınızın ve salon dekorasyonunuzun nasıl olduğunu unutmamaya çalışın. Çünkü çok beğendiğiniz bir biblo salon dekorasyonu için uygun olmayabilir. Ayrıca uzun, renkli ve güzel görünümlü bir şişenizi biblo olarak veya vazo olarak kullanabilirsiniz ve içerisine açık renkte çiçekler koyabilirsiniz. Çiçeklerin plastik olmasında yara var böylelikle renkleri solmaz ve ölmezler. Her gün kullandığınız salonunuza fil biblolarından koyabilirsiniz. Ancak fillerin modelleri ve renklerini salonunuza göre ayarlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir