Sevgililer Günü Kartları
DekorOne.com > Dekorasyon Fikirleri >

Sevgililer Günü Ev Dekorasyonu Fikirleri

Sevgililer günü yılın en önemli günleri arasında bulunmaktadır. Durum böyle olunca o gün nasıl bir dekorasyon yapmalıyız? Sorusu insanların aklına gelmektedir.

Sevgililer günü ev dekorasyonu yaparken sizin yaşam standartlarınız çok önemlidir. Şayet renkli ve ışık ışıl ortamlar seviyorsanız kesinlikle gönlünüzün istediği şekilde dekorasyonlar yapmalısınız. Lakin sade ve loş bir ortam sizi daha çok tatmin edecekse gösterişten kaçmanızı öneriyoruz.

Koridor Dekorasyonu

Koridor bu gece için en önemli noktadır. Sonuçta eşiniz veya sevgilinizi ilk bu noktada karşılayacaksınız. Kesinlikle koridor loş bir ışık ve yerlerde gül yaprakları ile desteklenmelidir. Loş ışıkları imkanınız varsa bir kaç mum ile yapmalısınız. Mumun vereceği doğal ışık efekti içinizi ısıtacaktır.

Yemek Odası Dekorasyonu

Koridordan sonra ilk adım şüphesiz gecenin devam edeceği yemek odası olacaktır. Yemek odasında kesinlikle çok şatafata girmeyiniz. Şık can alıcı renklerle oluşmuş bir masa. Mümkünse masayı odanın tam ortasına yerleştirmelisiniz. Masa üzerinde 2 adet yanan mum ve çevresinde bir kaç mum daha yakarak ortamın ışığını dengelemelisiniz. Kesinlikle bu odada haddinden fazla gül veya yapraklarıyla doldurmayınız. Sadece masanın ortasında bulunan bir buket papatya sizin için yeterli olacaktır.

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odanızda köklü bir değişiklik yapma ihtimaliniz yoksa bu oda için işlemler çok basit olacaktır. Kesinlikle bir kaç mobilyanın yerini değiştirerek içeriye farklı bir hava katmalısınız. Bir şekilde lambayı çıkartarak baş uçlarına koyduğunuz mumlar ile gecenizi burada devam ettirmelisiniz. Belki çok küçük ayrıntılar olacak ama sizin için o gece çok farklı hissettirecektir.

Aslında tüm bu önerileri bir yana bırakarak doğal ve kendiniz gibi olmak her şeyi çok daha güzel gösterecektir. İçinizden geldiği gibi evinizi dizayn ederek güzel bir sevgililer günü geçirmelisiniz. Zaten mekan ve diğer şeyler arka planda kalmaktadır. Asıl mesele sizlerin hissettiği duygulardır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir