2018 Ahşap Sürgülü Vestiyer
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Giriş-Koridor Dekorasyon >

Sürgülü Vestiyer Modelleri 2018

Evinizin girişinde ilk görülecek ve evden çıkarken son görülecek olan mobilyanız vestiyerlerdir. Vestiyerlerin iç hacminin geniş ve portatif olması daha kullanışlı olmasını sağlarken, dış görünümünün ise modern ve şık olmasını dekorasyonunuzu güzelleştirmesi açısından önemlidir. Günümüzde oldukça tarz vestiyer modelleri üretilmektedir. Antreler için vestiyer kullanımı bir ihtiyaçtır. İhtiyacınızı daha dekoratif görünümlerle giderebilirken, daha kullanışlı alanlarda yaratabilirsiniz.

2018’de modern vestiyer modelleri 2017 senesine kıyasla evlerin depolama ihtiyacı düşünülerek tasarlanmıştır. Depolama alanında sıkıntı yaşıyorsanız bu tarz modelleri tercih edebilirsiniz. Evinizin girişinin boyutuna göre tam oturacak ve isteğinize göre dizayn edebileceğiniz modelleri yapan firmalarda bulunmaktadır. Böylece değişik vestiyer modelleri inceleyerek, kendi isteğinizi ve zevkinize göre vestiyer dizayn edebilirsiniz. Hazır modellere eklemeler de yapılarak daha portatif hale getirilebilmektedir. Özel tasarım vestiyer modelleri her zaman tarzınızı daha iyi yansıtacaktır.

Vestiyer Renkleri Nasıl Seçilmelidir?

Vestiyerinizi seçerken rengi en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. 2018 senesinde popüler olan vestiyer renkleri daha açık renklerinden olan krem, beyaz renkleri ve bunun yanı sıra koyu renkler kahverengi ve siyahtır. Ancak evinizin girişinin büyük veya küçük olmasına göre renk seçmeniz gerekmektedir. Giriş kısmı çoğu evde büyük olmaz. Dar alanlara sahip girişlerde koyu renkler kullanmak alanı daha boğucu hale getirebilir. Küçük girişlerde açık renkler tercih etmeniz girişin hem daha ferah hem de daha geniş gözükmesini sağlayacaktır. Üstelik aynalı modelleri tercih etmenizde alanın ferahlamasına yardımcı olacaktır. Sürgülü vestiyer modelleri dar alanlarda oldukça kullanışlı olabilmektedir. Daha geniş olan girişlerde koyu renkler tercih edilebilir.

Fonksiyonel ve modern tasarımlarla evinize hoş bir hava katabileceğiniz lüks vestiyer modelleri uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Vestiyerinizde ayakkabılarınızı saklayacağınız kötü kokmasını engellemek adına hava geçiren kapaklar tercih etmelisiniz. Vestiyerinizin aynalı olması alanı geniş göstermesinin yanı sıra evden çıkmadan sonra bir kez kendinize çeki düzen verebileceğiniz kadar geniş bir görüntü alanı sağlamalıdır. Aynanın vestiyerde ki önemini fark eden üreticiler 2018 senesi modellerinin çoğuna hem dekoratif hem de büyük aynalar eklemişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir