2019 Ucuz Dugun Paketleri 6
DekorOne.com > Ev Dekorasyon >

Ucuz Düğün Paketleri 2019

Yazın gelmesiyle birlikte evlilik yapanların da sayısı fazlasıyla arttı. Evlenecek birçok genç de haliyle fazla para harcayıp borca girmek istemiyor.  Aynı şekilde evlerini yeniden dizayn etmek isteyenler de bu düğün paketlerinden yararlanabilirler. Sizler için bu yazımızda evlerinizi en uygun ve kaliteli şekilde dekor etmeniz için düğün paketlerinden bahsedeceğiz.

Moda Life Düğün Paketleri

Avantajlı fiyatlarıyla son zamanlarda gündemde olan Moda Life düğün paketleri ile de oldukça iddialı. 2 yıla kadar uzayan garanti süreleri ile de kalitelerine güvenmemiz sağlanıyor. Aksi bir durumda 24 ay içinde garantiye gönderme seçeneğiniz bulunuyor. Düğün paketlerinin içinde yemek odası + oturma odası + yatak odası bulunurken çoğu düğün paketlerinde de yatak ve bazayı hediye olarak gönderiyorlar. Fiyat aralığı ise 5000 TL ile 17000 TL arasında değişiyor. Kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun düğün paketini seçmeniz oldukça mümkün gözüküyor.

Country düğün paketi ise oldukça tercih edilen paketleri arasında. 11.720 TL gibi bir fiyata sahip olan düğün paketinde yemek odası ve yatak odası beyaz ve kahverengi tonlara hakim, bu da zarif ve asil bir görüntü oluşumunu sağlıyor. Oturma odası için tasarlanan koltuk takımı ise krem rengi, kahverengi ve koyu grinin muhteşem uyumu ile şık bir görüntü oluşturuyor.

Bir diğer önereceğimiz düğün paketi ise biraz daha uygun bir fiyatta. 7.990 TL gibi bir fiyatı olan melinda düğün paketi şirinliği ile sıcak bir havaya sokacak. Krem ve açık kahverenginin hakim olduğu mobilyalar kırmızı ve mor gibi canlı renklerle renklendirilmiş.

İstikbal Düğün Paketleri

Her bütçeye uygun ve kaliteli mobilyalara sahip olan İstikbal Mağazaları mobilyalarınızı kısa bir sürede evinize gönderiyor. 9900 TL üzeri düğün paketi alışverişine de Samsun Led TV hediyeleri ile birçok çiftin tercihi İstikbal Mobilya’ dan yana.

9900 TL değerindeki 3’lü düğün paketleri ise oldukça popüler. Krem tonlarının hakim olduğu Perla mini yemek odası takımı, gözalıcı ve şık bir renk olan kırmızı renkteki Star koltuk takımı ve yine krem tonlarındaki Perla 4 kapılı yatak odası takımı düğün paketini oluşturuyor. Yanında ise Samsung televizyon hediyesi düğün paketini cazip kılan etkenlerden.

Mondi Evlilik Paketleri

Kampanya ve indirimleri ile fazlasıyla dikkat çeken Mondi Mağazalarında da hediyeli ve popüler düğün paketleri bulunuyor. Birçok mağaza gibi Mondi de hediye olarak televizyon gönderiyor. Sizlere de küçük veya büyük birçok eve uygun olabilecek mobilyalar arasında seçim yapmak kalıyor.

Villa düğün paketi 8900 TL gibi cüzi bir fiyatta satışa sunulmasının yanında Samsung televizyon hediyesi ile de tavsiyelerimiz arasında. Düğün paketinin içinde ise krem ve toz pembe renklerinin hakim olduğu üçlü, ikili ve tekli koltuklar bulunduran bir New Lilya midi koltuk takımı, 4 kapaklı dolaplı, başlıklı yatak odası takımı ve vitrin, büfe, yemek masası, 4 sandalyeden oluşan bir yemek odası takımı bulunuyor. Ekstra olarak verilen televizyon da unutulmaması gereken bir unsur.

Mabel evlilik paketi ise tam da renk sevenlere göre bir düğün paketi. 13.900 TL fiyatı ile bu pakette de Samsung televizyon hediyesi bulunuyor. Turkuaz renkteki koltuk takımı, 5 kapaklı büyük bir yatak odası takımı ve mavili beyazlı bir yemek odası takımı ile modern ve zevkli bir ev dekore edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir