villa ic dekorasyon ornekleri 2
DekorOne.com > Ev Dekorasyon >

Villa İç Dekorasyon Örnekleri

Villalar genel olarak 150m2’den daha büyük olmasından ötürü çok rahat bir şekilde dekore edebilirsiniz. Aslında villa dekorasyonunda insanların karşısına o kadar çok seçenek çıkıyor ki bu noktada büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Dekorasyonda küçük evler kadar büyük evlerinde dekore edilmesi bir hayli zordur. Bu noktada sizlere kesinlikle geniş alanlar sağlayabileceğiniz mobilyalar tercih etmenizi öneririz. Ev dekorasyonunda insanların yürüyebildiği ve baktığı alanların ne kadar çok geniş olursa o kadar hoş durduğuna emin olabilirsiniz. Bu yüzden mümkün mertebe büyük mobilyalardan uzak durarak küçük ve şık dekorlar tercih etmenizi öneririz.

Villa Salon Dekorasyonu

Villaların salonu için kesinlikle küçük ve konforlu oturma gruplarını tercih ediniz. Kesinlikle oturma grubu seçerken oturma kısmının uzun olmasına dikkat ediniz. Otururken misafirlerin rahat etmesi açısından oturma kısmının uzun olması büyük ön em taşıyacaktır. Salonda iki farklı dekorasyon tipi düşünebilirsiniz. İlk olarak klasik ikini olarak ise spor salon takımları tercih etme şansınız vardır. Aslında klasik dekorasyonda fazla önerimiz olmayacak sizlere. Salonda büyük gösterişli klasik bir avize kullanabilir ve kesinlikle duvarların kağıt olmasına özen gösteriniz. Klasik tasarımlarda kağıt kaplama duvarlar çok güzel görünmektedir. Spor dekorasyonda kesinlikle büyük avize kullanmayınız daha çok küçük ve odanın bir çok noktasında olan spor avizeler tercih etmeye özen gösteriniz. Spor dekorasyonda duvarların rengarenk boyama ile çok daha şık bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Villa Genel Dekorasyon Fikirleri

1- Kesinlikle villa dekorasyonunda bütünlüğü sağlamaya çalışın. Eğer salon klasik ise evi komple klasik hatlarla tasarlamalısınız.
2- Koridorlarda kesinlikle ince duvara yapışık dolaplar kullanmalı ve aynalar ile dekore etmelisiniz.
3- Evin geneli klasik olsa bile ailecek oturacağınız bölümleri kesinlikle spor ve rahat mobilyalar ile dekore etmenizi öneririz.
4- Yatak odanızda duvar boyu dolaplar kullanarak ortada yuvarlak bir yatak kullanmanız şık bir hava katacaktır.
5- Çocuk odası dekorasyonu için aslında sizlere tek önerimiz kesinlikle içinizden geldiği gibi tasarlayın. Sadece renk uyumuna dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir