Yuvarlak Ahşap Yemek Masası Modelleri 8
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Yemek Odası Dekorasyon >

Yuvarlak Ahşap Yemek Masası Modelleri

Yemek masası dekorasyonunu kesinlikle masayı koyacağınız ortama göre seçmelisiniz. Büyük bir yemek odasına sahipseniz yuvarlak masa tercihi yapabilirsiniz. Yuvarlak olması kaplayacağı alanında büyük olacağını söyleyebiliriz. Aslında insanlar yuvarlak masanın daha az yer kaplayacağını savunurlar. Fakat 8 kişinin sığacağı kare bir masada en ve boy ölçümü yapıp yuvarlak masayı o ölçülerde aldığınızda maksimum o masaya 6 kişi sığacaktır. O yüzden daha geniş bir masa almanız gerekecektir.

Yuvarlak Ahşap Yemek Masası Tercihleri

Yuvarlak yemek masası tercih ederken kesinlikle ahşap masa tercih etmeye çalışın. Yuvarlak masalarda kesinlikle şıklık ve güzellik istiyorsanız ahşap sizin için biçilmiş bir kaftan olacaktır. Fakat ahşap masa seçerken kalitesine çok dikkat etmelisiniz. Yemek yendiği için üzerine sürekli sulu yiyecekler dökülecektir. Kalitesiz bir masa tercihi çok çabuk masanın kabarmasına ve iz bırakmasına sebep olacaktır. Bu sebepten ötürü ahşap masalarda kaliteye çok dikkat etmelisiniz.

Ahşap masalar ile en uyumlu renklere gelecek olursak kesinlikle beyaz, krem veya turkuaz tarzı renkleri tercih etmeye özen gösteriniz. Ahşabın rengine en uyumlu renkler bunlardır. Aşağıda sizlere bir kaç tane örnek görsel paylaşacağız kafanızda bir şablon oluşması adına.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir