Kırmızı Siyah Yuvarlak Yatak Modelleri
DekorOne.com > Ev Dekorasyon > Yatak Odası Dekorasyon >

Yuvarlak Yatak Modelleri

Gün içerisinde evde geçirdiğimiz süre göz önüne alındığında hiç şüphesiz en büyük zamanı yatak odalarında geçiriyoruz. Bu bakımdan gerek yatak modeli, gerekse yatak odası dizaynı büyük önem arz ediyor.

Sıradanlıktan kurtulmak isteyen ve farklılık arayanların son zamanlarda tercihini yuvarlak yatak modelleri oluşturmaktadır. Hal böyle olunca birçok mobilya firması yuvarlak yatak odası modelleri tasarlamakta ve müşterilerine sunmaktadır.

Yuvarlak yatak almayı düşünüyorsanız göz ardı etmemeniz gereken bazı durumlar bulunmakta; bunlardan ilki yuvarlak yatakların gösteriş açısından her ne kadar göze hitap eden bir yapısı olsa da kullanış açısından pek de uygun olmaması sayılabilir. Zira yatağın gerek üst gerekse alt kısımlarında oluşan boşluk yatış pozisyonunuzu etkileyebilir. Bu nedenle dikdörtgen yataklara nazaran daha geniş bir yatak seçmek durumunda kalacaksınız ki bu da daha geniş bir yatak odasına sahip olmanızı gerektiriyor.

Yuvarlak yatak almayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken ikinci etken ise yatak örtüsü ve nevresim açısından yaşayacağınız sıkıntılar sayılabilir. Zira her ne kadar birçok firma yuvarlak yatak odalarını satışa sunmuşsa da pazarda henüz yuvarlak nevresim bulmanız kolay olmayacak bu nedenle nevresimlerinizi özel diktirmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu gibi yan etkenler firmaları bazası yuvarlak ancak yatağı dikdörtgen modelleri geliştirmek zorunda bıraktığından bu tarz bir modeli de tercih ederek hem göze hitap eden bir yatak odasına sahip olabilir hem de konfor ve kullanış açısından kolaylığa erişebilirsiniz.

İşte sizler için derlediğimiz yuvarlak yataklardan oluşan yatak odası önerileri;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir